Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szopipárnáról mi a véleményete...

Szopipárnáról mi a véleményetek? Érdemes venni? Pocakosként, vagy a szoptatásnál fontosabb?

Figyelt kérdés
Köszi. 32 hetes km
2010. márc. 3. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szülés után kaptam, nagyon szerettem, mert az elején sehogy se találtuk a kényelmes pózt a kicsikémmel, és nagyon sokáig tartott, mindig kínlódtam, mert mindenem elzsibbadt, alig tudtam felkelni:) A párnával viszont nagyon kényelmes volt szoptatni. És amíg nem tudtam a hasamon aludni, addig alváshoz is használtam, nagyon jó találmány, én csak ajánlani tudom:)

ҝ

2010. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én 20 hetesen vettem meg,és nem bántam meg imádom!

Nagyon kényelmes,aludni azóta csak azzal alszom,illetve tvzéshez,olvasáshoz nagyon kényelmes.Nekem mikro gyöngyös van,szerintem az a legjobb.Én csak ajánlani tudom pocakosként is.29hetes kismami

2010. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig hason aludtam.Aztán ebben az állapotban...na igen,nem annyira megy :) Mostmár egész nagy a hasam,és a baba kökeményen jelzi ha kényelmetlen neki a pózom(félig hason/oldalt helyzetben aludtam). Múlt héten kaptam egy ilyen párnát...kész felüdülés!! :) Tehát ha hasonlóképp nem találod a megfelelő alvási/pihenési pozíciót,érdemes már most megvenni. 31 hetes
2010. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt az első, amit beszereztem terhesen, és nem bántam meg. Már csakazért sem, mert a világ legjobb tévénézős párnája, sose fájdult meg a derekam, amikor mögéje tettem. :-) Már most behozta a rá kiadott pénzt. Remélem, a szoptatásnál is beválik majd.


34h km

2010. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pocakosként sokat segíthet, főleg az utolsó időben kényelmesen feküdni. Én akartam venni, de végül elmaradt, de nem is hiányzott, mert fekve szoptattam. Msot szomszédomnak is azt javasoltam, ha fekve szoptat nem igazán használja ki, de ha ülve, akkor feltétlen vegyen.
2010. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

én 7 hós terhesen vettem,azután csak azzal aludtam, még a kórházba is vittem, imádtam, és még most is használjuk,1 éves a lányom.

néha még most is azzal alszom,nagyon kényelmes

2010. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Normál méretüt, vagy a nagyobbat vegyem?

170 cm magas 90 kg-os vagyok.

2010. márc. 3. 21:49
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 168 vagyok,60kgval és nekem a 140cm hosszú van.Kényelmes :)
2010. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Akkor normál méret.:)

Boldog babavárást/babázást!

2010. márc. 3. 23:13
 10/13 anonim ***** válasza:
én kaptam egyet,de nem jött be.
2010. márc. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!