Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen nadrágot hordott...

Ki milyen nadrágot hordott mikor még nem volt túl nagy a hasa?

Figyelt kérdés

19 hetes vagyok és még rossz az idő is a ruhákhoz, de munkahelyre amúgy is csak nadrág engedélyezett.

Gumis derekú farmer jeggingset hordok, de már kezdi szorítani a derekam. Kismama nadrág még nagyon sok a hasamra.



2022. ápr. 4. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Ekkor már kismama nadrágot. Még nem volt pocim, csak a 25. héttől, de már nem volt kényelmes más.

Vannak olyan kismamanadrágok, amiknek a derekában tudod állítani 2 gomb segítségével a gumi méretét, én ilyet hordok úgy a 18. héttől, és most majdnem 35 hetes vagyok, elég nagy pocakkal.

2022. ápr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanilyen nadrágot hordok, mint az egyes. Én brutálisan puffadtam az első trimesztertől és szorította a hasam a rendes nadrág. Ez az állítható kismama nadrág pedig végig nagyon kényelmes maradt. Talán 14-15. héttől használom, most 38 hetes vagyok, még mindig nagyon kényelmes.
2022. ápr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Van kisebb hasrészű terhes nadrág, ilyet keress. 33 hetes vagyok, vettem a kínaiban egy terhes farmert, de a pocak része még mindig hatalmas és valahogy az egész szabása is fura, nem kényelmes. A H&M-es gatyákat már 18-20 héttől tudtam hordani és még mindig. Addig gumis derekú farmerokat hordtam (előtte is szerettem).

Vannak napok, amikor puffadtabbnak érzem magam, vagy feszül az egész hasam, akkor leggingst húzok valami ruhával vagy tunikával általában.

2022. ápr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Én a 20.hétig simán tudtam hordani a nadrágjaimat mind 2 gyerekkel.

Utána jöttek a leggingsek tunikákkal.

Majd a 30.hét fele kezdtem kismama nadragot hordani

2022. ápr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Cicanadrág vagy harisnya.
2022. ápr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnos a leggings meg a harisnya munkahelyre nem jó nekem. De akkor ezt a másik fajta kismama nadrágot elkezdem kutatni. Köszi a tippet!
2022. ápr. 4. 09:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is kismama nadrágot. Úgyis nyáron volt nagy hasam akkor meg a hosszú nadrág nem kellett már, de az a méret rám sem jött ami tavasszal jó volt es6kenyemes
2022. ápr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Cicanadrág, farmer. Ilyenkor még nem volt hasam.
2022. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

H&M farmert viszonylag hamar tudtam hordani, eleinte úgy, hogy a “terhes részt” vissza hajtottam kicsit, mert az még kezdetben bő volt.

Illetve az Esprit márka kismama ruhái közt vannak olyan csinosabb nadrágok, amiknek a dereka gumival állítható. Én azokból vettem, munkahelyem miatt muszáj volt normálisan megjelenni a terhesség alatt is.

Itthonra meg lidl kismama leggings, bár azt ki kell fogni, hogy épp mikor van.

Bonprix oldalról is rendeltem itthonra leggingst, de ott még az S méretűhöz is akkora “has” tartozott, hogy kb csak a 36.héttől nem állt el

2022. ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!