Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két nap késés,bal oldali...

Két nap késés,bal oldali petefészek szurkálással lehet,hogy babánk lesz?

Figyelt kérdés
15napja voltunk együtt,akkor voltam peteérés környékén….miután elment,kb fél órával később újra csináltuk,megszakítással. Nem különösebben szeretnénk babát,legalábbis én még várni szeretnék,ő inkább rajta lenne a témán,ezért nem védekezünk hatásosabb módon. Nekem van már kettő,aki nem tőle van,de ilyet egyiknél sem tapasztaltam.

2022. ápr. 4. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre egy bárhol kapható egyszerű terhességi teszt pillanatok alatt megadja a választ.
2022. ápr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat,elfelejtettem beleírni,hogy tegnap délután és ma délelőtt (nem reggeli első vizeletből) csináltan tesztet,idáig negatív. Viszont a szúró érzés most is jelen van és ez számomra szokatlan “jelenség”…
2022. ápr. 4. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg nem vagy terhes.
2022. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miujsag lett baba?
2022. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!