Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bal oldali petefészekben...

Bal oldali petefészekben szurkálás koraterhességben normális is lehet? (Lombik, Stimuláció)

Figyelt kérdés

Sziasztok, lombik programban vettünk részt, stimulált ciklusban rögtön beültetés is következett. Enyhén túl is stimuláltak.


Ma vagyok a punkció utáni 21. napon. A vérvétel eredménye pozitív lett, így ma 5 hetes vagyok. Örülnöm kéne. De nem merek. Ultrahang még nem volt. Csütörtökön lesz majd.


Kb. 3 napja szurkálásokat érzek a bal petefészkemben. El lehet őket viselni, általában reggel volt eddig valamivel erősebb.

Egymás után párszor szurkál, aztán abbamarad. Naponta olyan 3-5 alkalommal jelentkezik. (Meg ha rágondolok :D)


Aggódom, hogy méhen kívüli lett a terhesség (első baba).


Van olyan, akinek szintén voltak ilyen szurkálások és nem volt méhen kívüli a terhessége? Normális ez stimulációs (enyhén túlstimulált) hónap után kialakult terhességben? Vagy akár természetes úton létrejött terhességben is előfordul ilyen?


Csütörtökön megtudom, hogy mi lett, csak már muszáj volt kiírnom magamból :)



2021. ápr. 7. 00:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én nem vagyok lombikos, de nekem az első babámnál mindenhol is szurkált az első 3 hóbapban. Semmi baj nem volt, komplikációmentes terhesség volt. Most a másodikkal én is koraterhes vagyok (4-5 hetes lehetek, még nem voltam orvosnál), és szurkálok, görcsölgetek nagyon enyhén. De nem izgulok, mert az elsőnél is ez volt. Ha ez segítség esetleg.
2021. ápr. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm, minden segítség, ami kicsit is megnyugtat. Nehéz ez a bizonytalanság, amíg az ember vár. Gratulálok a babához :)


Nekem máshol nem igazán szurkál, néha enyhén a jobb oldalon, de az másképp. A bal vmiért többször és erősebben is.

2021. ápr. 7. 07:37
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szurkált mindenfelé az elején, fura volt nagyon. De a baba teljesen jól van.
2021. ápr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezért mentem 5. héten orvoshoz. Tudtam, hogy korai, de ki akartam zárni a méhen kívülit. Igaz nálunk nem lombik, de annyira fájt a jobb petefészkem gyakorlatilag folyamatosan, hogy ráparáztam. Felesleges volt (mondjuk nem, mert megnyugodtam), azt mondta az orvos ilyenkor minden szúrás/fájás normális, amennyiben nem elviselhetetlen es nincs vérzés.
2021. ápr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Csináltam ma reggel tesztet. Azt mutatta, hogy pozitiv, 1-2 hét. Azt hiszem, ez sem jó jel. Legalább 2-3 hetet kellett volna mutasson.

:(

2021. ápr. 7. 10:05
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet butaság, de egy otthon végezhető teszt nem tudja pontosan megmondani, hogy tényleg mennyi idős a terhesség. Lehet neked valamiért egy picit kevesebb a hcg, mint az átlag... Ne izgulj! Az a lényeg, hogy pozitív! :)
2021. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6 nappal ezelőtt 220 volt. Most jöttem a dokitól, azt mondta, hogy már látnia kéne a petezsákot az esetemben, de nem látni. Nem lát sok esélyt a dologra :( Vettek vért, majd kiderül még ma, hogy mi van. A dokinő arra tippel, hogy 1000 alatt lesz a hcg-m, és akkor vagy méhen kívüli vagy szerencsésebb esetben csökkenőben van az érték és akkor nem kell csinálnom semmit.
2021. ápr. 7. 10:45
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia!Majd írdd már meg mi lett.Drukkolok😉
2021. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sajnos egyelőre semmi. Annyi biztos, hogy nem méhen belüli terhesség, a hcg szintem is megállt a növekedésben és jelenleg úgy néz ki, hogy stagnál 315-ön. Ezért most hétfőn újra be kell mennem vérvételre. Esélyes a méhen kívüli sajnos. Ha az, akkor kórház..
2021. ápr. 8. 20:04
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!Sajnálom!De hátha elkezd növekedni az a Hcg🤷‍♂️Van idő azért hétfőig.Tudom csodák nem nagyon vannak de mégis hátha....Sok ilyet olvasok és hallok mostanában,nem tudom mi van most hogy ennyien így járnak🤷‍♂️Én is nemsoká megyek az első lombikomra és szoktam itt informálódni.Sok sikert kívánok neked hétfőre!🙏

#8

2021. ápr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!