Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez a “fájdalom”...

Mi lehet ez a “fájdalom” vagyis miért van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

32 hetes vagyok, már van egy gyermekem, de vele semmilyen fájásom nem volt sose, haskemenyedest is egy kezemen meg tudom számolni hogy hányszor volt. Fajas gyengeség miatt császár lett, hiába indított az orvos. Tudom, hogy minden terhesség más és ezért is kérnem a segítségeteket, hogy mi lehet ez, és normális e😅

Szoval kb egy hete tapasztalom, hogy a huvelyemnel végig nyilal, ilyen szuro tű szeru fájdalom van néhány másodpercig majd abbamarad. Utána megint és megint és így van kb 10 percig, majd elmúlik. A baba már 28 hetes korától be van fordulva szépen. De ezt a fájdalmat nem tudom hova tenni, csak félek hogy ne hogy szülés legyen még. A védőnő annyit mondott erre hogy emeljem a magneziumot semmi mást..

Normális? Ez jósló fajas lenne esetleg? Vagy csak tágul lent? El sem tudom képzelni de komolyan. Köszönöm ha segítesz.


2022. ápr. 4. 23:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyit elhagytam, hogy mar van haskemenyedes, kb minden heten 1-2x. De az is pár percig tart és annyi..
2022. ápr. 4. 23:12
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne a védőnőt, hanem a szülészt kérdezd, vele nézesd meg.

Nem lehet némi összenövésed, ami most, hogy nő a babácskád,

feszül, fájdogál?

Ezt csak az orvos tudja megállapítani.

2022. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerdán megyek majd az orvoshoz, viszont nem ő volt az előző terhessegemnel a doki..

de mindenképp meg fogom tole is kérdezni, csak azt hittem a védőnő tudni fog rá mondani valami okosat.

Császár után sem volt semmi problémám szerencsére, minden jó volt és sose volt semmi fajas, vagy panasz :) a heg nagyon szép, nem fajt sose és most se. Ez belül a huvelnel van ilyen nyilalt szuro érzés

2022. ápr. 4. 23:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Az lehagytam, hogy amikor mocorog akkor érzem ezt, amúgy nem.
2022. ápr. 4. 23:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, kisugarzik nekem is gyakran a hüvelybe. Hogy pontosan mi azt nem tudom. Talán egy ideg vagy épp lent nyomja magát és az sugárzik a hüvelybe nem tudom, de en gyakran érzem a hüvelybe ezt a szúró érzést és közben érzem fent is a mozgását.

Én azt gondoltam nyílik a méhszáj és azért de nem, mert azóta is zárt

Mindenesetre kérdezd meg a dokidat is.

(36hetes 3.gyermekkel)

2022. ápr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam köszönöm!

Szerdán mindenképp rá kérdezek kiváncsi vagyok mit fog mondani.

2022. ápr. 5. 00:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Ideget is nyomhat mocorgás közben. Nekem a lábam zsibbadt tőle
2022. ápr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!