Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hirtelen mozdulatra éles...

Hirtelen mozdulatra éles fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 hetes kismama vagyok, már kb 16. héttől előfordul, hogy mikor például felkelek az ágyből, vagy wc-zés után megtörlöm magam, és hátra fordulok hozzá (remélem értitek hogy értem :D) a hasam egyik oldalába egy nagyon éles fájdalom nyilall, de nem az alhasamba, hanem az egész hasamba (mell alattól kb köldök alattig, függőleges vonalban). Ez olyan erős, hogy hirtelen sokszor az erő is majd kimegy a lábaimből, mintha elájulnék. De csupán ez az egész fájdalom + fura érzés alig 5-10mp. Mondtam a védőnőnek, de nem tudott mit mondani rá, csak hogy nyúlnak a szalagok. De az meg megint egy másik fájdalom, az alhasban, az is sokszor van, de azt az első terhességemről már ismerem, ez viszont új :D naponta van legalább 1x ilyen.

Volt már valakinek ilyen fájdalma, kiderült mitől?



2022. ápr. 5. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, de inkább egy erős pattanó fájdalom, majd melegség és zsibbadás. Fura érzés. Én arra tudok gondolni, hogy a felsőnhasizmok okozzák. Pl. kismama tornán is mindig elmondják, hogy addig szabad nyújtani egy-egy mozdulatnál, amíg az első feszülést meg nem érzi az ember hasban. Ha feszül, az nem jó. Gondolom a hirtelen mozdulat is valami nem jó izom reakciót vált ki.
2022. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!