Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csütörtök óta tartó őrült...

Csütörtök óta tartó őrült nagy deréktáji fájdalom mitől lehet? Mozdulatra rosszabb. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Csütörtök óta tartó őrült nagy deréktáji fájdalom mitől lehet? Mozdulatra jajgatok. Már nem bírok szinte megmozdulni sem. 37,5 fokos hőemelkedésem van és a hasam alul, mint egy kicsit meg lenne puffadva. Volt már ilyen Valakinek? Ez mitől lehet? Hátul a derekamnál meg megvan kicsit keménykedve. Mindkét oldalon fáj. Nincs TB-m félek, hogy kórházba fognának. Ráadásul egyedül nevelem Gyermekeimet is.

2016. okt. 10. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Így nem tudom, HOGY nevelesz bárkit is, ha mozogni sem tudsz.


Minden épeszü ember már régen bement volna az ügyeletre a helyedben.

Márcsak azért is, mert itt hiába tippelünk valamit (ami lehet a gerincsérvtöl a vesemegencegyulladások keresztül akár eperohamig bármi), attól nem leszel jobban.

2016. okt. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vesegond lehet.
2016. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is alaposan felfázás, a vesék és annak kisugárzása minden felé.

Orvos!

2016. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kihívtam az orvost és azt mondta, ha nincs vesekövem és mozgásra jön a görcsszerű fájdalom, akkor az gerinc sérv lehet, de menjek házi orvoshoz.
2016. okt. 10. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!