Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire árthat a babának a...

Mennyire árthat a babának a felfázás?

Figyelt kérdés

Ma kezdett el fájni a hugycsővem nél csípő érzés és mintha belül is érezném valamint picit az alhasam is érzékeny. Kíváncsiságból pisiltem pohárba ahol 1x homályos volt a vizeletem, máskor pedig tiszta viszont uszkáltak benne cumók. Védőnő annyit mondott, hogy szedjek tőzegáfonya kapszulát és igyak sokat. Ezt a kettőt megfogadtam és holnap délután megyek háziorvoshoz, mert kellemetlen ez a tünet mivel mindig érzem.


Nyilván kapok rá majd antibiotikumot.


Ugye még nem késő? Nem ártok a babának holnapig ugye? Annyi mindent olvasok persze itt a vetéléstől félek...


11 hetes kismama.



2022. ápr. 5. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nekem terhesen egy csomó hasonló bajom volt az első trimeszterben, semmi baja nem lett a babának. Már lassan 3 éves nagylany. Nyugodj meg, pihenj sokat!
2022. ápr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha kezeletlen marad akkor előfordulhat probléma. Azért holnap irány az orvos hogy adjanak rá gyógyszert de én nézetnék egy vizeletet is laborban.
2022. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lesz holnapig, nyugodj meg. A gond akkor lenne, ha elharapózna, elhanyagolnád, igyál tényleg nagyon sokat, hogy ürüljenek a baktériumok, szempillantás és itt is lesz a holnap délután.
2022. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Én két hétig szenvedtem kb. ugyanilyen idős terhesen, mire kaptam antibiotikumot. Nem súlyosbodott ezidő alatt.
2022. ápr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a megnyugtatást tegnapról már a csípő érzés elmúlt viszont helyett e a derekam fáj
2022. ápr. 6. 07:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Elértem a háziorvosomat holnapi első vizeletemet el kell neki vinnem és elküldik laborba amit pénteken megkapok és az alapján fog ki írni antibiotikumot. Addig annyit mondot. Szedjem tovább a tőzegáfonya kapszulát, kamilla tea és sok víz és pihenés.
2022. ápr. 6. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!