Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Legkésőbb hanyadik héten...

Legkésőbb hanyadik héten pakoltátok/pakolnátok össze a motyót a kórházra?

Figyelt kérdés
2. kisfiunkat várom, nem emlékszem mikor raktam össze, szerintem hamar mert akkor ugye jobban izgultam, most már természetes. A férjem meg most már "kivágna" a motyóimmal ilyen koráb, mert a lakás az első gyerekkel is kb. megtelt. :))
2010. szept. 15. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a 38. héten pakoltam össze. Mert akkor ugyebár már akármikor megindulhat a baba. Én így nyugodtan voltam. Szerintem az már nem korai.
2010. szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elsőt 36-37 hetesen raktam össze, most a másodikat a 33-34.héten. Én most lelkesebb vagyok, mint az elsővel voltam :) Akkor nagyon izgultam, és inkább nem csináltam semmit, most meg a rutinrókák türelmével csinálok mindent :)
2010. szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:)) Én pont most veszek mindent sokkal lazábban (33.-ban vagyok) pl. egyenlőre még arra sincs tervem, hogy arucikat mikor mosom ki rakom rendbe... :))
2010. szept. 15. 12:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én -első babával- úgy csináltam hogy kineveztem egy papirdobozt és abba rakosgattam a vásárolt dolgokat -tena betétet, wc papir ülőkét, ami eszembe jutott, aztán amikor minden megvolt bepakoltam.


a kisruhákat úgy oldottam meg hogy egy rugit és egy body-t egy textilpelust és 3 pelenkát meg egy állkendőt csomagoltam egybe külön zacskóba igy nem kellett keresgélni.

minden nap reggel kivettem egy csomagot a táskából és többet nem kellett nyúlkálni csak ha baleset volt.


csináltam 6 ilyen csomagot és a szennyest mindig hazaküldtem.

2010. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36. hét környékén fogok összepakolni, az elsővel is így voltam. Szerintem ha nincs semmi gáz a terhesség alatt, akkor az úgy elég lehet.
2010. szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a 30. héttől kezdtem szépen lassan elkezdeni megvenni/összepakolni a dolgokat. Már a nagyja egy táskában van, és mindig kiegészítem azzal, ami épp eszembe jut. Nincs az útban senkinek, és legalább nem kell kapkodni, ha hirtelen menni kell. Sosem lehet tudni..

35 hetes

2010. szept. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azért a 35 héten már összepakolnám a cuccát a kicsinek mert nem lehet tudni mikor akar kijönni.
2010. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

30.héten fogom a cuccaimat összerakni, a babó holmikat már kimostam, elpakoltam a helyükre, kellett a hely amúgy is a nagynak, jön a téli ruhatár, minek pakoljak kétszer.

Szóval a baba letudva, már csak nekem kell elpakolni:) A nagy táska 30.héten lesz kész, a szülőszobás pedig az utolsó pillanatban kerül helyre, mert úgy a 36.héttől viszem magammal, ha meg itthon indul, akkor mars a nagy táskába egy zacsiba.

2010. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33-34. héten pakoltam össze 2. gyereknél. Mostanában sok ismerősömet fektették be a kórházba jóval korábban és sokan meg is szültek 34-36. hét között, emiatt elkezdtem szépen lassan, de kb 2-3 hét volt, mire összeszedtem mindent.
2010. szept. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én olyan 36-37 hét körül se csak nagyjából, a többit akkor tettem be mikor még csak sejtettük hogy lesz valami :)) Aztán 2 óra múlva mentünk is a kórházba....minden esetre Te pakold előbb össze :)))) olyan 35 hét fele...de az esetek többségében úgy is lesz egy kis idő készülődni...egy jó tipp: le ne fürödj szülés előtt!!! tők felesleges, majd meglátod :)
2010. szept. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!