Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen pakoltátok be a...

Hány hetesen pakoltátok be a kórházi pakkotok? Benne volt az is amiben a babát hazahozzátok majd?

Figyelt kérdés

+ kérdések: milyen pelenkamárka, milyen popsitörlőmárka jött be nektek a legjobban? Szükséges a babahajkefe?

Most kezdenék bevásárolni ilyen dolgokat. 29 hetes km.


2011. okt. 14. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kb. 35 hetesen lett kész a kórházi csomagom. Párom hozta a babaruhákat a kórházba az utolsó előtti bent töltött napon. Nem vittem be előre, mert így is sok helyet foglaltak a cuccok. (A páromnak viszont előre elkészítettem mit kellett behozni.)


Én Pampers párti vagyok, lányomnál nagyon bejött.

Huggies popsitörlőt szeretem a legjobban (zöld zacskósat).

Babahajkefe nálunk nagyon jól jött, mert rendes fésűvel nem tudjuk fésülni a haját, ugyanis sok van neki, de olyan pihés, vékony szálú és csak a babahajkefe tudja "kisimítani". Még most is, pedig már 1 éves és megnőtt a haja, de valahogy rendes fésűvel nem megy a fésülés.

2011. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A kórházi pakkot 36. héten pakoltam be, mert egy ujjnyira nyitva voltam, és féltem hátha menni kell. Azt amiben a babát hazahoztuk nem vittük, azt az utolsó kórházi napon apa hozta be!

Mi pampers pelenkát vettünk a babának, törlőkendőt mindig olyat veszek ami épp akciós, babahajkefe nem rossz ha van, mert a koszmó ellen nagyon jó átfésülgetni a kis fejbőrét.

37. hétre szültem

2011. okt. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én úgy 35 hetes voltam, de nekünk már a 2. baba....:)

Amúgy minél előbb, annál jobb.

Ruhácskát apa fogja behozni.

Pampers jött be nekünk, de ez baba-függő és a teszkós popsitörlőt szeretem nagyon. Nem is drága, eléggé nedves, van szenzitív változata is.

2011. okt. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja,és nem volt hajkefénk, most sincs. Koszmója alig volt, mert minden fürdésnél benedvesítettem a haját és a törülközésnél azt is megmasszírozgattam neki. Amúgy koszmóra legjobb az étolajos bemasszírozás. Ezt csak írom.
2011. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

39hetesen :)

hajkefét mi használunk, mert eléggé megnőtt (1éves)

amibe hazajött a babánk, azt Apa hozta be, mikor értünk jött.

Én is papmers parti vagyoik. Este Premium Care használok, nappal meg a sima zöld színűt.

Popsitörlő nekem a fehér Babylove-os vált be és az elég olcsó is.

Boldog babavárást, könnyű szülést! :)

2011. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 35 hetesen készítettem össze. Egy pakkot a szülőszobára, mert oda csak azt vihettem be. Aztán egy pakkot magamnak a gyermekágyas osztályra, és a babának is egyet a kórházi időre, mert inkább saját dolgokat használtam, nem kellett várakozni a popsikrémre... A hazahozós holmikat a babahordozóba készítettem, azt apa csak a hazajövetel napján hozta be, így nem volt útban.

A babának a gyerekorvos által felírt patikai ápolókat raktam be, és elsőnek 2-es méretű kis csomagos Pampers volt, amit vettem, utána ahogy nőtt, úgy változott, hogy mi volt jó. Popsitörlőből általában a DM-es jött be, mindig azt figyeltem, hogy ne legyen agyonillatosított, és vastag legyen. Ha megnyomod a csomagot és puha, akkor általában jó, a vékony keményebb szokott lenni. :) Egy-két rucit is raktam be, de nagyjából elvolt a kórházi kisingben és pólyában. Hajkefét nem vittem, minden fürdetésnél kis kakastaréj volt fésülve minden babának, azt ki is tartott egész nap, csak otthon használtuk. Babaollót vittem, első nap levágtam a körmét, mert rettentő hosszú volt, és a kesztyűt nem tűrte.

2011. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34hetes vagyok és már bepakoltam a csomagot egy szatyorba beleraktam ami a szülőszobára kell és úgy egy közepes bőröndben van minden,viszek pelenkát is, én vettem két félét egy olcsóbbat meg egy pamperst meglátjuk melyiket fogja bírni a kis bőre,A babaruhát meg a takarót egy táskába beleraktam a hordozóba az majd a párom hozza be meg persze kikészítem majd magamnak is a ruhát amibe haza jövök.Én vettem hajkefét szerintem jó ha van mert nem csak a hajra jó hanem ha koszmós lenne a kis feje azt is le lehet fésülni vele nagyjából.Popsitörlőt a Tesco -ban vettem majd kiderül melyik lesz a jobb.
2011. okt. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem már nagyjából 30. hétre össze volt pakolva minden. A kis ruhát nekünk is apa hozta be de az is elő volt készítve.Én még a mai napig használom a babhajkefét 1,5 éves kislányomnak, szerintem nagyon hasznos. Először a kórházba Libero-t vettünk és míg nem esett le a köldökcsonkja addig azt is használtuk. Később a Pampers-re váltottunk az is nagyon jó, azt kb. 1 éves koráig. Azóta pedig bababoltos pelenkát használunk. Popsitörlőből általában én is az akcióst veszem, többségében Rossmannost.
2011. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindig tettem bele egy keveset, de teljesen a 38. héten lett kész, mert mentünk szülni.:)
2011. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2 hete pakoltam be a cuccokat. A picikém ruhácskáját csak összeszedtem egy stócba az enyémmel együtt, azt majd apa behozza. Ne gyűrődjön addig se, de legalább biztos jót hoz be:) Bár nekem az első babám lesz, viszont a pelusból vettünk 1 cs newbornt és 1 cs. minit is, mind a kettő papmers. Nővérem és a közeli rokonság esküszik rá, de nem biztos, hogy a kiscsaj is bírni fogja, vagy beválik nekünk is. Popsitörőből a Huggist vettük, mert kellemes az illata, elég vastagnak tűnt és aranyos macik vannak rajta, persze ez nem volt döntőérv. Hajkefét is vettünk. Sok helyen azt olvastam, hogy fontos és jó ha van otthon. ha meg nem, nem volt olyan drága, hogy mérgelődjek miatta.
2011. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!