Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez nagyon nem jó, vagy nem is...

Ez nagyon nem jó, vagy nem is normális?

Figyelt kérdés

Már vagy 2 órája gyomorsavam van, először nem éreztem a babát rugdalni a mostani gyomorsavamnál. Most annyit mocorog, nyújtódzkodik, hogy már hányingerem is van.

Már egy jó néhány perce megy a hacacáré és nagyon rosszul érzem magam.

Próbáltam tejjel oltani, háztartási kekszet enni, de semmi, talán a tej egy kicsit javított.

Reggel olyan gerinc(hátfájással) ébredtem, hogy azóta is fáj.

A hasam néha kemény-néha nem.


Most kezdjek el aggódni, hogy lehet, hogy beindul a szülés?!

33 hetes vagyok.

Előre megköszönöm a kedves válaszokat!



2022. ápr. 9. 15:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Első baba, 45 kg ról 56 ra ugrottam.
2022. ápr. 9. 15:53
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez sajnos igen.

Savra irass fel valamit az orvosoddal.

Nem kell aggódni mert ez nem jelenti azt hogy beindul a szülés.

Nyom itt-ott a baba azért van ez.

2022. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sajnos ilyen*
2022. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Attól, hogy sok a gyomorsavad, miért indulna be a szülés???

Vegyél a patikában Renniet, hétfőn meg írass Ludeát az orvosoddal…

2022. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az ki maradt, kisebb fájásaim vannak, mensi szerűek.

Csak megijedtem, soha nem volt ilyen sokat tartó sav, és a baba sem mozgott ennyit majdnem 1 órán keresztül.

2022. ápr. 9. 16:14
 6/11 A kérdező kommentje:

Ha már 33 hétig eljutottam, kb szeretném végig vinni, hogy minden rendben legyen.

Amúgy is, hétfőn van időpontom és elmondom a dokinak, hogy egyre gyakoribb a gyomorsav

2022. ápr. 9. 16:16
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is borzasztó aktív most kb 1 órája. Olyan szinten feszeng minden irányba, hogy szabályosan fáj, és enyhe menstruációs görcsökhöz hasonló érzéseim vannak. Szerintem ettől az időjárástól lehet, mert amikor ilyen viharos szél van, mint most, akkor kivétel nélkül mindig ez van. 🙃


33 hkm

2022. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tök normalis


Nekem volt, hogy úgy mozdult, egyik pillanatról a másikra olyan savam lett, szo szerint savat hanytam.

En is ludeát irattam, életet mentett kb.


Ez "jobb" már csak a szülés utan lesz.

És ezzel meg tul is hordhatod simán

2022. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Volt, hogy a márciusi csípős hidegben a nyitott ablak alatt bóbiskoltam el már a fotelban, annyira kicsinált a sav. Midig azért, mert valamilye a gyomromban volt. Utána kezdtem rettentő kényelmetlen pózokba tekergetni magam, hogy neki se legyen jó és kimásszon onnan. Na, így túlélhető volt. Nekem a ludea sem segített, csak az, hogy kizavartam onnan a babát.
2022. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Akkor én vagyok a kivétel. 5 napig olyan gyomorsavam és fajasom volt hogy osszeszartam magam, mint akinek kést forgatnak a gyomrában, semmi nem használt rá, ludea sem, 2x hanytam is, amikor én kb 5 évente 1x hanyok sokat mondok. 6.napra nyomtalanul eltűnt, akkor voltam 37+5. Másnap reggel 5 perces fajasokkal keltem 5:45kor,12:25kor megszultem.
2022. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!