Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van ,hogy ebben a...

Miért van ,hogy ebben a kategóriában ha nem a kérdező számára megfelelő választ adsz rögtön hiszti,vita kezdődik?????és még a válaszadó kegyetlen,érzéketlen.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ennek az oldalnak a sajátossága.
2022. ápr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem az oldal ilyen,ilyenek az emberek. Szemtől szembe kevesen mondják meg, mert megsajnálod a m@sikat,mert az igazság fáj.
2022. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
En azt utalom mikor leirjak a valaszolok a sajat tapasztalatukat/tortenetuket es full lepontozzak oket.
2022. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A "kedvencem" az amikor valaki megkérdezni, hogy neked melyik név tetszik a legjobban, és lepontozzák a válaszokat...


Pedig a kérdésre válaszolnak, hasznos is a válasz...

2022. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Meg amikor valaki itt pl a rosszulléttel kapcsolatban érdeklődik, erre beírják, hogy neki nem voltak rosszullétei.


Hogy az ilyen mit érez, és miért veszi erre a fáradságot, hogy elhencegje pl ezt egy olyannak, aki tegyük fel egész nap rosszul van, az rejtély.

2022. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
5: a kismamás csoportokban, mikor valaki plnazt írja, hogy nem alszik jól a kisbabája és mit tudna tenni. Aztán az első kommentek között jön egy válasz: "az én fiam 2 hetes kora óta átalszik minden éjjelt" én sem tudom ezt soha hová tenni. Mert tapasztalatnál, nem azzal van a baj, hogy ezt leírod, hanem, hogy mellé nem ír tanácsot. Tényleg az jön le, hogy henceg vele. Nem mindig tudatos ez sem, de azért viccesen jön ki. 😅
2022. ápr. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Őszintén nekem is eldurran az agyam amikor válaszolok egy kérdésre és rögtön támadásnak éli meg a kerdező.és még jönnek mellé a az okosok akik adják még alá a lovat.

30 x leírják neki hogy mit kéne de ő nem ,akkor is úgy jó ahogy ő gondolja és még elkezd indulatoskodni.minek kérdez???

Egyre rosszabb ez az oldal. Már nem merek senkinek válaszolni és kérdezni se🤣

2022. ápr. 10. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!