Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sperma az óvszeren kívül?...

Sperma az óvszeren kívül? (kérem kerüljek a rosszindulatú, kioktató válaszadók, akik értelmeset nem írnak, csak pattognak)

Figyelt kérdés
A barátommal a ciklusom 12. napján voltunk egyutt. Kétszer csináltuk, mindkét alkalommal óvszert használtunk, ami nem spermicides. Az első aktus után, a párom levette az óvszert, zsebkendővel megtörölte a nemi szervét, és a kezét is, de nem ment el megmosakodni. A második aktus kb. 5 perccel az első után volt, és úgy helyeztük fel az óvszert, hogy a barátom nem ment el kezet mosni, de látható ondó nem volt a kezén. Az lenne a kérdésem, hogy úgy, hogy 5 perc telt el a ket aktus között, mennyi esély van arra, hogy kéztörlés után még termékeny sperma kerülhetett az óvszerre, és általa a hüvelyembe? (A második aktus után elmentem kiöblíteni a hüvelyemet, amennyire tudtam.)
2015. aug. 15. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Az esely kb 0.
2015. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minimális
2015. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok esély nincs, de azért nem is lehetetlen.


Ezért (is) minden alkalom után meg kell mosdani a férfinek és alaposan kezet is mosni, ha biztosra akar menni.


Viszont a hüvely kimosásátfelejtsd el, mert már az aktus közben bejut(hat)nak a spermiumok a méhbe, és onna tovább a pete írányában, és ezért a hüvelyben maradtak kiöblítése nem csökkenti a veszélyt, viszont neked igen komoly fertözések lehetnek a következményei, mert tönkreteszed a hüvelyflórát.

2015. aug. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szinte semmi.
2015. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is esélytelen.


A hüvelyöblítés:

1. káros, mert felborítod a ph-t, ne tudd meg, milyen gáz utána kezelni...


2. ha sperma került beléd, akkor teljesen felesleges is, mert kimosni nem fogod tudni.

2015. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már csak azért is lenne fontos tudnom, hogy lehet-e bármilyen probléma, mert ma vennék esemény utáni tablettát, ha mégis lehet rá esély.
2015. aug. 15. 17:21
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
2015. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!