Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Híg széklet terhesség alatt...

Híg széklet terhesség alatt mit tehetnék?

Figyelt kérdés

12 hetes vagyok, de már a terhességem elejétől fogva lágy vagy híg a székletem azért nem írok hasmenést, mert napi 2x vagy 1x megyek viszont mostanában inkább híg. Gondoltam csinálok egy probiotikum kúrát, de nem hiszem, hogy ez megoldást fog hozni korábban már antibiotikum miatt végig szedtem probiotikumot, de semmi. Nem akarom hogy szorulásom legyen inkább azt, hogy normális székletem.


Van valakinek valami praktikája?Vagy nyeljem le, hogy ez van most terhesen?



2022. ápr. 12. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Végén majd visszasírod :)

Beszélj a háziorvosoddal és/vagy a nőgyógyászoddal hogy mit lehet tenni, ha egyáltalán lehet.

Amúgy igyál kevesebbet és egyél kevesebb rostot, több kenyeret vagy krumplit, banánt, szénhidrátot. Az majd megfogja.

2022. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hu biztos vagyok benne, hogy igazad van egyenlőre nem fogom fel rosszként bár azért nem kellemes


Már beszéltem ezzel kapcsolatban a háziorvosommal annyit mondott diétázzak 😅


Megpróbálom ezeket a praktikákat hátha még is bejönnek és picit normalizálódik. 😁

2022. ápr. 12. 19:29
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Iszol magnéziumot?

Nekem attól volt.

2022. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem szedsz magnéziumot? Az szokott hasmenést okozni, és a terhesek nyakra-főre szedik.
2022. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De szedek Magnosolvot iszom napi 2-t
2022. ápr. 12. 19:43
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Akkor meg van a válasz, ő a ludas.
2022. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, napi 2 magnosolv, jó hogy hasmenésed van. Nekem napi 1-től is brutálisan az volt. Váltottam is másik magnéziumra.
2022. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nagyon sok, vigyázni kell, mert a tested így jelez, hogy túl adagolod.
2022. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a magnéziumtól volt brutális hasmenésem az első trimeszterben, csak a Magnerottól meg a Magnesi Citricitől nem.
2022. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasmenésem volt a magnesolv-tól, utána meg szorulásom ha nem ittam.
2022. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!