Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Híg széklet terhesség alatt...

Híg széklet terhesség alatt mit tehetnék?

Figyelt kérdés

12 hetes vagyok, de már a terhességem elejétől fogva lágy vagy híg a székletem azért nem írok hasmenést, mert napi 2x vagy 1x megyek viszont mostanában inkább híg. Gondoltam csinálok egy probiotikum kúrát, de nem hiszem, hogy ez megoldást fog hozni korábban már antibiotikum miatt végig szedtem probiotikumot, de semmi. Nem akarom hogy szorulásom legyen inkább azt, hogy normális székletem.


Van valakinek valami praktikája?Vagy nyeljem le, hogy ez van most terhesen?



2022. ápr. 12. 19:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk magnerotot szedtem de nekem is hasmenést okozott.
2022. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Válts tablettás magnézium-citrátra (pl. BioCo), az lassabban szívódik fel, nem terheli le a belet annyira, mint egy tasak Magnosolv.
2022. ápr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akkor veszek másik fajta magnéziumot hátha attól nem lesz. 😊
2022. ápr. 13. 05:38
 14/14 anonim ***** válasza:
47%
Csak arra vigyázz, ha tablettásat veszel, hogy ne magnézium-oxid vagy -karbonát legyen a hordozó vegyület, mert az tablettából nem hasznosul.
2022. ápr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!