Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség esetén barnázás,...

Terhesség esetén barnázás, csak ha talpon vagyok?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok, voltam az 5. és a 7. héten orvosnál, minden rendben volt, progeszterint írt fel, viszont a barnázás megnaradt. Most a héten itthon voltam, szinte elmúlt, ahogy elkezdtem tenni-venni, idemenni odamenni, visszajött. Nagyon enyhe barna színű, de azért aggódom, hogy ez normális?
2022. ápr. 13. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen,nekem azt mondták hogy normális míg nem olyan vérzés van mint menzeszkor.12.hét után elszokott ez múlni általában.

Jársz úgyis uh-ra és ha gond van az úgyis ki fog derülni de elvileg egy kis barnázás még azért belefér és nem jelent bajt.

2022. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
A progeszteron csak akkor segít, ha a barnázást progeszteronhiány okozza a kismillió más ok mellett. Ilyen korai terhességnél sajnos semmit nem tudnak tenni. Ágynyugalmat javasolnak maximum.
2022. ápr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a progi melle szigorú fekvest irtak elo, hogy ha megse attol lenne akkor nehogy baj legyen. Neked is fekudni kene igy, hogy akkor raadasul el is mulik
2022. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, ezért is maradtam itthon inkább, úgyis szabin leszek jövőhéten is, kicsit meghosszabbítottam, csak nem tudom mi okozza, félek ha vissza kell menni dolgozni és egész nap talpon leszek, akkor lesz probléma :/
2022. ápr. 13. 16:59
 5/11 A kérdező kommentje:
Próbálok, csak muszáj volt bevásárolnom, de a többi napot inkább itthon töltöm
2022. ápr. 13. 17:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat az a helyzet h ezzel a szabid utan táppénzre kene menni..
2022. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor leszek 10 hetes, akkorra van időpontom megint a dokihoz, de egyébként említettem neki múltkor is, hogy nem múlt el teljesen, de azt mondta hogy szedjen tovabb a progeszterint és lehet mindent csinálni tovább sport stb.
2022. ápr. 13. 17:04
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, progeszteront kellett szedni és idővel megszűnt a probléma.
2022. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kis mennyiség teljesen normális, progit ugyis felirnak majd.
2022. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy lehet, hogy az orvosnak van igaza, hogy nem tiltott el a mozgástól. Tudtommal nem bizonyított, hogy a fekvés bármit is segítene. Csak intuitíve azt gondoljuk, biztonságosnak érezzük. Pedig lehet, hogy igazából árt.
2022. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!