Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori terhesseg...

Mennyire gyakori terhesseg eseten a verzes vagy barnazas?

Figyelt kérdés

Van olyan,akinek semmi problemaja nem volt ezzel?

Szerencsere nem volt meg,de aggodom elore. 7+4 hetes km


2015. jún. 21. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt a harmadik terhességnél, mert spirál mellett fogant a baba, és bekavart egy kicsit. Nem lett gond, egészségesen született.
2015. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az elso kettonel nem volt akkor ilyen?
2015. jún. 21. 09:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj előre! Normális esetben nem fordul elő. Persze van mikor megesik és az orvos mindent rendben talál (mint nálam) de hormonpotlast adnak ha esetleg az lenne a baj.

Ismerősömnek semmi ilyen gondja nem volt. Egyszerre várunk babát, sokat beszélünk, ő minden ilyet meguszott. És szerintem többször fordul elő, hogy nincs se barna se piros, minthogy lenne. Ha meg van is véletlenül sem kell kétségbe esni csak dokihoz menni amilyen gyorsan csak lehet.

2015. jún. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az első kettőnél nem volt ilyen.
2015. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én véreztem folyamatosan a terhesség alatt talán a 9.hetig. kiderült hogy hematomam volt. De minden rendben lett. 7 éves a csajszim.
2015. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Altalaban progeszteronhiany, hematoma vagy veteles okoz barnazast vagy verzest.
2015. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Picsusz ***** válasza:
Szia.Nekem k.a 6.héttől volt rózsaszínes folyásom,de nem minden nap.Csak volt egy kicsi,és el is múlt.A baba szépen fejlődött tovább.12.héten mintha elvágták volna,megszűnt.Akkoriba hagytam abba az utrogestant,szóval lehet attól volt.16 hkm
2015. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy kicsi 6 hetesen, hormonpótlást kaptam a 12. hétig. Azt mondta a doki, hogy elég gyakori dolog ez, a kismamák 20-25%-ánál jelentkezik. Aggódni ne aggódj emiatt, nem kell a legrosszabbra gondolni egyből, viszont, ha ilyesmit tapasztalsz, azonnal orvos.
2015. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!