Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 32. Héten a baba 1350 g az...

A 32. Héten a baba 1350 g az előző héthez kèpest tartja a súlyát . Kórházban kell maradnom szülésig. Valaki járt hasonlóan ? Mi lett a vége ?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 19. 17:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Miért kell kórházban lenned? Én a 29. héttől voltam bent. De velem volt baj, nem a babával.
2022. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Már egy hete bent vagyok, és nem nőtt szinte semmit. Kb 100 g- ot.Lepény ,áramlás , vérvétel rendben. Terhességi cukrom sincs.
2022. ápr. 19. 18:09
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Velem ugyanez volt. Befektettek és hetente volt ultrahanggal követve nőtt e és mennyit. 38. Hétre született meg,nagyobb súllyal mint a bátyja aki 40.heétre született és soha senki nem mondta rá, hogy kicsi lenne.

Áramlás nekem is jó volt,viszont meszes volt a lepény már a 29.hettol

2022. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy tévednek, de nekem 2 nappal a szülés előtt 3 kilora becsülték a fiam, előtte 2 héttel is annyi volt. Ugyanaz a hölgy vizsgált. Végül 3,5 kg-val született. Elég pontatlan tud lenni egy ilyen ultrahang. Egyébként, ha nem nől, elképzelhető, hogy császárral fog majd születni, ha úgy látják, kint hamarabb növekedésnek indulhat. De még biztosan nem most. Nem baj, hogy szorosabban követik a fejlődését. Ne izgulj, nem lesz baj!
2022. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kedves 3 - as hogy élted túl a kórházi létet? Iszonyúan hiányzik a kisfiam és a férjem.Remélem nálunk is hasonló képen alakul a dolog . Kedves 4 es köszönöm a bíztatást. Így legyen .
2022. ápr. 19. 20:09
 6/19 anonim ***** válasza:

Miert csináltak alapból hetente UH-ot?


Egy hete nem stimmelt valami?


Nekem volt a 30.heti, majd a következő már csak a 36.héten

2022. ápr. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

3as vagyok.


Nekem is nagyon hiányoztak. Egyszer jött be hozzám a kisfiam és totál nem érdekeltem, elrohangalt a kórház udvarán. 2 napig sírtam miatta, úgyhogy többet nem jött be. Úgy tudtam túlélni, hogy nagyon aranyos szobatarsam volt és sokat beszélgettünk.


Nekem azért nézték hetente,mert kicsi volt és várták a pillanatot mikor vegyék ki,mert itt kint jobban fejlődne már. Egyébként ugyanazzal a géppel nézték csak mindig másik orvos és akkora kilengések voltak.. születése napján is ultrahnagoztak 2400gr-ra saccolták és 3200-al született.

2022. ápr. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Átlagos babád lesz kérdező, mert ezek az UH becslések tévedhetnek. Jó egészséget nektek és kitartást! Ha bajotok lenne, már megcsászároztak volna.
2022. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kedves 6 os ! Pont úgy alakult hogy a 30 hetes genetikai vizsgàlat után rá egy hétre mentem a saját dokimhoz és ő kevesebbet mért. Aztán be kellett feküdni és rá egy hétre volt uh megint a kórházban .
2022. ápr. 20. 16:27
 10/19 A kérdező kommentje:
Kedves 3!Remélem nálunk is hasonló képen alakul! Kedves 8! Köszönöm ! Legyen igazad!
2022. ápr. 20. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!