Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes vagyok a 2....

22 hetes terhes vagyok a 2. babával. Ma voltam orvosnál, a külsé méhszáj fél- egy ujjnyira kinyílt. Szült-e vki, és ha igen mennyivel korábban hasonló helyzetben? Félek, mert az első kislánnyal nem volt ilyen gondom.

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb ekkor nyíltam ki egy ujjnyira és túlhordtam. Semmit nem jelent.
2010. szept. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is nyitva van a külső méhszáj, sőt 2cm rövidült és most vagyok 26+3hetes. Ez van írva a kiskönyvembe 2100 a vizsgálat 2hete volt, remélm mi is kibírjuk még lagalább a 37hétig.
2010. szept. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 2. terhessegnel nekem is hamar 2100as lett a mehszaj, majd 2110 a 28. hetre.

Emelte a doki a magneziumadagot, de mas dolgom nem volt, a kemenyedeseket ez visszafogta. Pihenni en egyaltalan nem tudyam, nem volt ra lehetosegem.

A 40. heten szultem, az utolso heten fajas nelkul 1333as mehszajam lett, a doki inditotta meg a szulest, mert mar nem volt ertelme tovabb varni.

2010. szept. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Első babával vagyok 30 hetes és 3100 a méhszájam 22. hét óta. sokat görcsölgetek, keményedek, bogyót kaptam rá, nem nyíltam tovább, de persze azt még előre nem látom, hogy meddig fogom húzni :-) remélem, minél tovább. orvos nem pánikol. igyekszem sokat pihenni vízszintesen.
2010. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!