Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen még teljesen zárt...

38 hetesen még teljesen zárt volt a méhszáj. Hény hetesen szültek, akik hasonló helyzetben voltak?

Figyelt kérdés

a baba feje már nagyon méályen volt, be illeszkedett azóta a kis testével teljesen...

39 hetes km


2010. ápr. 18. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
41+2 nekem is teljesen útra kész volt már 38 hetesen, de még inkább pihengetett odabent.
2010. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40+2 szültem. A 32.héten a "helyén volt". Én már a 38.hétre vártam....jól érezte magát. Amikor elment a magzatvíz, még akkor is csak szűk egy ujjnyira voltam kitágulva, még oxitocynt is kaptam, hogy meglegyen a kicsilány :)
2010. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

38. héten teljesen zárt voltam a vizsgálaton, baba beékelődve szépen.

Másnap megszületett. :-)

2010. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38+6 ill 38+5. Mind a 2 szules elott 2 nappal voltam vizsgalaton es teljesen zart voltam, sot az elso lanyommal, meg a szuletese elott 8 oraval is csak ceruzanyira voltam kitagulva. :(
2010. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az elso babamat 39 hetesen es 3 naposan szultem, a viz foly el. A korhazban teljesen zart mehszajat talaltak. a viz elfolyasa utan 3 oraval kezdodtek csak a fajasok, 3 orat vajudtam osszesen es megszuletett a fiam.

A 2. babammal mar 28 hetesen nyilni kezdett a mehszaj, 39 hetesen mar vegig nyitva volt 3 ujjnyira!

Ettol fuggetlenul ugyanugy 39 het 3 napra szuletett.

2010. ápr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40+1 és teljesen zárt méhszájjal mentem el szülni én is.
2011. nov. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!