Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfáztam, de nem vagyok...

Megfáztam, de nem vagyok lázas, csak néha köhögök és be van dugulva az orrom. Milyen cukorkát, tablettát szedhetek köhögésre, és orrcseppet használhatok-e?

Figyelt kérdés
2007. dec. 31. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél LÁNDZSÁS UTIFŰ SZIRUPOT. Azt eheted.
2007. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van valami homeopátiás orrcsepp is.Ha beírod a keresőbe,h orrcsepp,akkor biztos kihozza azt a kérdést,amikor egy orrcseppfüggő kismama kért tanácsot,és neki ajánlottak egy homeopátiásat,ami bevált.A nevét ott megtalálod!

Köhögésre meg attól függ milyen.Ha hurutos,akkor hársfatea jót fog tenni neki.(15-20percig szabad forró vízben áztatni.Ha sokáig áztatod,akkor kijönnek belőle a csersavak,és tönkrevágják a gyomrod.)

2007. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha köhögsz nagyon jó a fenyőméz, és a Negro, sok mézes-citromos tea, az orrcseppről én is kérdeztem a háziorvost ( 24 hetes terhes vagyok ), nekem azt mondta ha kell orcseppet használnom akkor azt amit szoktam, mert a babának az nem tesz jót ha én nem kapok rendesen levegőt, viszont egy jó orrcsepp órákra szabaddá teszi a légutakat és így napjában nincs is rá állandóan szükség.
2007. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Éna védőnőtől kaptam a magazinok mellé két kiskönyvet is,az egyikben benne vannak azok a gyógyik amiket lehet szedni-homeopátiások főleg.Ha nem a netem kérdezz rá vagy a gyógyszertárban kérdezd meg,segítenek,mert nekik minden megvan infóban.
2007. dec. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Homeopátiás, terhesen is szedhető szerek:

Köhögésre: Stodal szirup

Orrdugulásra, náthára: Coryzalia és Euphorbium-Comp.-Hell orrspray

2007. dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Igen a Stodal és a Sinupret nagyon jó köptető és homeopátiás. Engem 2 nap alatt tünetmentessé tett. Emellé szedtem a Cebion C vitamin cseppet. Gyógyszertárba lehet kapni ezeket.

Sok sikert!

2008. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!