Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19hetes terhes vagyok. Igen...

19hetes terhes vagyok. Igen rendesen beteg vagyok, szerencsére nincs lázam. Orrcseppet használhatok? Nem kapok levegőt. Illetve mit lehet még szedni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
C vitamin, orrcseppből olyat ami sós vizes oldat, lándzsás utifű szirup köhögésre, vagy stodal, az is homeopátiás, oscillococcinum, ha esetleg lázas is leszel Panadol. Jobbulást kívánok!
2009. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sterimar orrspray:

[link]

2009. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hát a fentiek nekem semmit nem használtak. Úgy csináltam végig a terhességemet, hogy Nasivin orrcseppen éltem...háromszor voltam lázas beteg, meg amúgy is bedugult az orrom. A szülészorvosom azt mondta, nyugodtan cseppentsek, fontosabb a jó közérzet és az alvás. Megnyugodtam, csepegtettem.

8 hónapos egészséges kisfiú anyukája

2009. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon együtt érzek veled, nekem a terhességem alatt kétszer is volt orrdugulásos megfázásom, szörnyű volt, hogy semmit nem lehet (szinte) szedni. A tengervizes oldatok nálam abszolút semmit nem használtak! A dokim azt mondta, hogy próbáljam meg a Nasivin csecsemőknek való változatát, na az valamicskét javított a helyzeten. - azért konzultálj a dokiddal vagy a védőnőddel.

Jobbulást!

36 hetes kismama

2009. jan. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a kedves válaszokat!!!


Nekem is van Stérimar orrspray,csak annyira nem használ. :( Így este cseppentettem 1-1 cseppet a Nasivin orrcsppből és még mindig "szelel az orrom". Sokkal jobban érzem így magam,csak félem a picurkámat.


Kellemes szép napot kívánok mindenkinek!

2009. jan. 20. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!