Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36-37hetes kismamák hogy...

36-37hetes kismamák hogy vagytok? Nekem ma nagyon belustult a babám. Illetve hetek óta erős fejfájásom van. Vérnyomasom általában rendben van. Egy picit vizesedem.És elegé lent érzem a babát hogy nyom. Kinek mennyit mozog a babája?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 20. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sunnyug egy hete. Estefele szokott beindulni, igazából mar nem úgy mocorog mint előtte hanem nyújtózkodik inkább. A popija a bal oldalra néz, a kezei lábai jobb oldalra... A buksija lefelé, és így szerintem kinyújtja a lábát és ilyen háromszögbe kinyomja magát😂 igazából mar azzal szórakozok hogy a brutálisan torz pocimat fotózgatom, kisvasutat szerkesztek rá stb.

Én nagyon vizesedni kezdtem, múltkor a férjem cipőjében kellett mennem tanácsadásra olyan dagi volt a lábam (3 számmal nagyobb a lába mint az enyém) 😅

Joslók nekem is hetek óta cannak, sőt többször volt rendszer is benne de csak kacsa volt🙃

39 hetes vagyok, de ma olyan ramatyul vagyok hogy remélem történik már valami😂

2022. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a 37. hétben vagyok. Elkezdett fájni a derekam, de nem úgy, ahogy szokott, ez más jellegű, tornától sem múlik el, pedig attól el szokott korábban. A baba a férjem szavaival élve meg van ökrösödve, nyüzsög egyfolytában,a legtöbb mozdulata pedig már kimondottan fáj. Érzem, hogy nagyon lent van már, sokat nyilall alul a hasam, jóslók is vannak. Nem bánnám, ha nekiindulna lassan :)
2022. ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
AZ időváltozások és frontok, hátha meginditják a szüléseiteket. Kérdező kitartást, lassan meg lesz babád.
2022. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. Hát inkább ne még.
2022. ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 én vartam hátha a hidegfront ami most volt meghozza meg a telihold meg minden de semmi... Még a nyuszi se hozta meg 😅
2022. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam pörög ezerrel 3 napja. Pedig már fáj, de ez őt természetesen nem zavarja. :)

36+5-nél vagyunk. Jóslóim vannak, tegnap például egész nap volt, azt hittem, nem is marad abba. Aztán reggelre elmúlt, most minden oké. Vizesesés nincs, van helyette hányinger meg étvágytalanság. :D

2022. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!