Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Jelenle...

6 hetes terhes vagyok. Jelenleg kettő üres petezsákot látott még az orvos (méret alapján rendben látta). Írt fel progeszteront és egyébként szedek vasat. Normális, hogy nem érzem magam kifejezetten fáradtnak és olyan gyakran se járok pisilni?

Figyelt kérdés
Korábban már voltam terhes (kettő vetélés, egy gyerek), mindig fáradt voltam és a sűrű vizelési inger is jellemző volt.

2022. ápr. 11. 11:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Később foganhatott a baba, vagy ha ikrek akkor később látszodnia kellene. üres petezsák nem hangzik jol, mert zigota vagy embrionak kellene már lennie. Kívánom, hogy 7-8.héten legyen a petezsákban embrió.
2022. ápr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden terhesség más.
2022. ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem az a baj, hogy nem érzel tünetet, hanem hogy 6 hetesen csak üres petezsákokat látott a doki. Nálam 6+2-nél szívhang volt már. Remélhetőleg csak későn fogantak. Drukkolok!
2022. ápr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nekem tényleg csak ez furcsa, hogy nem vagyok fáradt és pisilni is normális számú alkalommal járok (éjszaka sem ébredek fel), pedig ezek jellemző terhességi tünetek.
2022. ápr. 11. 12:37
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebből még bármi lehet. Kicsit még korai, hogy a petezsákban tisztán valami legyen. Ez attól is függ, hogy mikor fogadnt/fogantak. Én nem adnám még fel a reményt a következő UH fog ez eldőlni, még van esély.
2022. ápr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt üres petezsákos terhességem. Ugyan úgy megvolt a terhestünet, minden. Ez totál nem mérvadó.


Mekkorák a petezsákok?! Nekem azt mondta a doki, hogy 10mm felettiben már szikhólyagot kivehetően kell látni, 15mm felett pedig embriót is.


Nekem 7hetesen 18, 8hetesen 22mm volt a petezsák. Ki is írtak műtétre.

2022. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Tök mimdegy milyen tüneted van vagy nincs. Nekem megvolt minden terhestünetem, a melleim szinte sajogtak, 20 percenként mentem pisilni, hányingerem volt, olyan fáradt voltam, hogy levegőt venni is nehezemre esett kb. Aztán 8 hetesen szevasz. Egy hete fejezték be műszeresen.
2022. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Tudom, az elsőnél nekem is üres maradt a petezsák, a harmadiknál is, csak az még mola terhesség is volt, szóval kicsit komplikáltabb.
2022. ápr. 11. 14:32
 9/20 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Hogy alakult a helyzet hogy vagy?

2022. ápr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Holnap megyek orvoshoz újra, nagyon kíváncsi vagyok. Azóta fáradtabb vagyok, állandó hányinger gyötör és sűrűbben járok mosdóba is. Reménykedek.
2022. ápr. 20. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!