Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Kb.2 hónapja a...

Kismamik! Kb.2 hónapja a védőnő lerakott elém egy becsomagolt zöld szülőruhát, és közölte, h CSAK ebben szülhetek majd, és ezt náluk tudom megvenni 2500Ft. Hallottatok erről?

Figyelt kérdés
Közölte,h enélkül be sem engednek a szülőszobára.Miféle hülyeség ez?..és aki beesik az utcáról?Nektek is meg kellett venni?Illetve még nem vettem meg,csak most nem tudom,mit tegyek,mert mástól még ezt nem is hallottam.(Cegléd)
2010. szept. 16. 07:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Elég nagy átverésnek tünik...


Hivd fel a területileg illetékes ANTSZ-t és kérdezz utánna mert igazad van aki utcáról esik be ott két fájás között is elkérik meg visszaadnak?

ugyanmár...

2010. szept. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Küldd el a ferde fszba apás szülésnél szokták apával megvetetni az ilyeneket, hogy csak abba kísérhet be, nem magával a szülő nővel. Még ilyet!
2010. szept. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, hogy mik vannak...:S Az apának kell megvenni azt a ruhát ( zöld ) amit majd a szüléshez kell felvennie ha apás szülés lesz. Erről még én sem hallottam, hogy kismamákkal megvetetnek szülős hálóinget. Nálunk amúgy 1500,- az apának a ruha...
2010. szept. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze... Azt tudja egyáltalán, hogy melyik kórházban fogsz szülni? Mert általános szabály erre tuti nincs! Kérdezd meg a kórházban, vagy az orvosod, ha van. És ha csőrvédőt akar eladni Neked a gólyára, ami majd hozza a babádat, nehogy megvedd! :D
2010. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Húha micsoda erélyes védőnőd van! Tuti nem venném meg. Elég gáz, hogy egy védőnő ilyen..
2010. szept. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy nem is hallaottál ilyet, majd felhivod az ÁNTSZ-t és ott érdeklődsz, hogy tényleg igy van-e.

Ez tök jó duma, ugynaisd az ÁNTSZ a felettese a védőnőnek, szerintem ki is rúgják, hogy igy próbálja lenyúlni a kismamákat. Magánakció magánzsebbe...

Megveszi a szakboltban 1000-ért (max) és minden kismamának elad egyet. Ügyes...

2010. szept. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Még mondtam is neki,h -akkor voltam 22 hetes-én még nem most szülök.Azt mondta jó,csak szólt.
2010. szept. 16. 08:07
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
én is ezért irtam az ANTSZ .t mert ha a kedves védőnő zsebre játszik akkor igy ők elintézik egymás közt.
2010. szept. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,h nincs ilyen.Szép is lenne,ha az állami kórházban zsebből kéne fizetned amiben szülsz/műtenek,stb.Legközelebb majd kifizettetik a hordágy kopását, az áramdíjat amíg szültél,vagy a vizet amivel a babát mosdatták.:)))Nagyon lenyúlás szaga van.
2010. szept. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az apának sem kellett fizetni, debrecenben szültem májusban.Szerintem is valami magánakció lehet,nehogy megvedd.Amúgy a dokinál rá kérdezhetsz akinél szülni fogsz.
2010. szept. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!