Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Kb.2 hónapja a...

Kismamik! Kb.2 hónapja a védőnő lerakott elém egy becsomagolt zöld szülőruhát, és közölte, h CSAK ebben szülhetek majd, és ezt náluk tudom megvenni 2500Ft. Hallottatok erről?

Figyelt kérdés
Közölte,h enélkül be sem engednek a szülőszobára.Miféle hülyeség ez?..és aki beesik az utcáról?Nektek is meg kellett venni?Illetve még nem vettem meg,csak most nem tudom,mit tegyek,mert mástól még ezt nem is hallottam.(Cegléd)
2010. szept. 16. 07:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

En sem vennem meg, szinten utanajarnek a dolognak. Ez egyenesen viccesnek tunik, vayg inkabb nevetseges. Nem tudom, hogy mennyi mezitlabas barna boru 8-10 gyermeket szulo asszony el a kornyeketeken, de elkepzelhetetlennek tartom, hogy ok peldaul egy ilyet megvennenek csak mert muszaj. Ugyan!

En Bp-en a Margitban szultem, nem kellett ilyet venni, sot, a ferjemnek sem kellett ruhat venni, teljesen ingyen es bermentve kapott szovet, moshato ruhat. En pedig a sajat haloingemben szultem, nem volt szukseg korhazira sem.

2010. szept. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én decemberben szültem a 3-ik babám Siófokon,de még az apának is a kórház adta a ruhát,amibe bejöhetett velem.Én ilyet még nem is hallottam.
2010. szept. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk apás szülésnél sem kellett venni zöld ruhát,hanem a kórház adta.Szerintem semmi képpen ne vedd meg,csak így akar pénzt le akasztani rólad,lehet hogy rajta maradt valami okból és most keres valaki pancsert,aki megvenné.(itt nem rád célzok)Szóval csak annyit akarok mondani,hogy szerintem semmi képpen ne vedd meg!
2010. szept. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ész megáll! Szerintem is említsd meg neki az ÁNTSZ-t, mindjárt elkezd magyarázkodni, hogy ő nem is úgy gondolta... Amúgy apás szüléshez apukának valóban kérhetnek ilyesmit, de még az összegét is horribilisnek tartom. ahol én szülök, ott az aparuci 1000.

A minap szülőszobalátogatáson voltunk, ingyen és bérmentve kaptunk zöld rucit apa is, én is. ott elmondták, hogy szüléskor apucin kék lesz, rajtam gondolom kórházi hálóing. szó nem volt vásárlásról, tukmálásról, kötelezőről, csak a folyosókon van kiírva 1-2 helyre, hogy 36. héten vagy héttől meg lehet xy-nál vásárolni.

2010. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
40%
Én a saját hálóingemben szültem,egymerő csurom vér lett(még a zoknim is tiocsogott).Örültem volna,ha ad egy ilyen zöld rucit!
2010. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!