Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legerosebb fajdalomcs...

Melyik a legerosebb fajdalomcsillapito, amit terhesen be lehet venni?

Figyelt kérdés
Iszonyat migrenes vagyok, alapjaraton 2-3 cataflan szokta kivenni a fajdalmat par orara… most is brutalisan faj de a rubofen meg a panadol francot nem er az en bika migrenmnek…mivel lehet meg probalkozni? Mar hanytam is a fajdalomtol nem birom…
2022. ápr. 21. 16:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A kerdezd az orvosodat kommentelok annyira viccesek, szerintetek nem hivtam?! Nem ertem el egesz delutan, bar tudom h rendelt es akkor nem nagyon veszi en meg kinomban kiirtam a kerdest ugy fajt a fejem…
2022. ápr. 21. 20:00
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Én is brutál migrénes vagyok, simán szedtem a quarelint (nekem példàul csak ez használ, a cataflam olyan, mint halottnak a csók) várandósan is. Makk egészséges gyerekem született a kiírt napon.
2022. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12es vagyok még. Hány hetes várandós vagy?
2022. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Heten lesz 11
2022. ápr. 21. 20:16
 15/16 anonim ***** válasza:
33%

A panadol és társai azért nem hatnak, mert ezek szimpla fájdalomcsillapítók, a migrén meg egy görcs, tehát görcsoldó is kell melléjük. Panadol mellé ha beveszel nospát, akkor az már úgy működhet, nekem legalábbis szokott, ha nincs itthon véletlenül quarelin.

Csak a nospával vigyázni kell, a második trimeszterben nem javasolják, mert puhítja a méhszájat, de az első és a harmadik trimben lehet szedni. Vmennyi drotaverint a quarelin is tartalmaz, ez a nospa hatóanyaga is.

De én szedtem quarelint mindhárom trimeszterben, nem voltam hajlandó napokig vergődni a migrénnel. Nem lett semmi bajunk.

2022. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
41%
Algopirin
2022. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!