Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasznàlt valaki Flector port...

Hasznàlt valaki Flector port terhesség alatt fájdalomcsillapításra?

Figyelt kérdés

Valaki hasznàlta? Lett valami baja a bajának?

Sajnos csak ez használ a fejfájásomra.

Lehet baj ha néha megiszok 1-et amikor nagyon rám jön a fejfájás?


2021. aug. 5. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos nekem is erős migrénes fejfájásra csak a Flector jött be, de mikor terhes lettem, nem szedhettem. Mindegyik terhességemnél mellőznöm kellett. Csak Rubophent vehettem be, de az sokszor semmit nem ért. Ráadásul erős fogíny fájásom is volt. Algopiront voltam kénytelen bevenni, de csak fél tablettával és ha már csak nagyon elviselhetetlen volt a fájdalom. Az segített szerencsére.
2021. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Flector tapaszt szoktam használni krónikus ínhüvelygyulladásra, engem letiltott róla a dokim.
2021. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy vényköteles gyógyszer, mindenképp megkérdezném azt, aki felírja. Ilyennel ne kísérletezz. :(
2021. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
A Flectort amúgy is kerülni kellene, nemcsak terhesen. Nem véletlenül vényköteles, nem véletlenül hat azonnal mindenre. Ez már önmagában is gyanús. Agyvérzést okoz. Óvatosan! Én is migrénes vagyok, de miután orvosok mondták ezt nekem, én nem szedek be belőlr többet.
2021. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Lepontoztatok, mert megosztottam veletek, hogy egy ilyen erős gyógyszerről ORVOSOK mit mondanak. 👏👏👏 Korábban is volt sejtésem arról, hogy milyen értelmi szintű emberek járhatnak ide, de nektek hála, most már biztos vagyok benne 🤦‍♀️
2021. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Én is hallottam arról, hogy agyvérzést okozhat. :(

Aztán pár hónapra rá nagymamám, aki a lábfájdalmára szedte, agyvérzést kapott. No nem mondom, hogy feltétlen ez okozta, mivel idős volt, de én azóta nagyban kerülöm a diklofenák tartalmú fájdalomcsillapítókat.

Beszéj az orvosoddal, ő mit ajánl!

2021. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a por vált be mensi görcsre,fog ill fejfájásra mindig,de sajnos terhesség alatt nem ihattam..túl erős. Így én nem ajánlom. :/

Sajnálom és kitartás! :)

2021. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!