Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a méhem jobb...

Normális, hogy a méhem jobb oldalán izomlázszerű, feszülő érzést érzek? Főleg hirtelen mozdulatoknál vagy lépés közben jelentkezik.

Figyelt kérdés
A történethez hozzátartozik, hogy egy hete mintát vettek a méhlepényből kromoszómavizsgálat céljából. Nem tudom, hogy ez normális-e, bár bízom benne, mert elvégre csak átszúrták a méhemet. Volt valakinek hasonló, és ha igen, van valami tanácsotok?
2010. szept. 16. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, nő a méhed és nyúlnak a szalagok.

Pihenj amennyit tudsz és a Magne B6 is segít.

2010. szept. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez szinte mindenkinel jelentkezik. No a mehed, es a mehtarto szalagok huzodnak. Nekem ez a masodik terhessegem, most is volt ilyen, nagyjabol a 25. hettol mar nem fordult elot, bar egy rossz mozdulattal meg siman elofurdulhat.
2010. szept. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár nekem magzatvíz vételem volt,de a mai napig érzem a szúrás helyét.Lassan 4 hete csinálták bal oldalon és minden nap vagy görcsöl,vagy kellemetlen esetleg nagyon feszít.Persze a tünetek egyre rövidebb ideig tartanak és nagyon remélem,hogy hamarosan el is múlnak.
2010. szept. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem aggódok. Első terhességem, nekem minden érzés újnak számít, de nem akarok minden furcsasággal orvoshoz fordulni. Igen, én is ebben bízom, hogy a szúrás okozza ezt az érzést, úgyhogy magnéziumot szedek, és próbálok minél többet feküdni. Szerintem a doki is ezt mondaná. Köszönöm Nektek!!!
2010. szept. 16. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!