Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! 8hetes terhes vagyok,...

SOS! 8hetes terhes vagyok, tegnap óta szúró érzés érzek a hasamban a jobb oldalt, szerintetek nincs semmi baj?

Figyelt kérdés

Az ultrahangot ha jol értelmezem,pont ott fekszik a baba.

Nem fáj állandóan,csak ha megmozdulok,de akkor is ilyen szúró,feszülő érzésem van,nem görcsölök,és nem vérzem!

Ti mit mondtok?

Ugorjak be azért a dokihoz a napfolyamán így sürgősségibe?

Nagyon aggodom és félek,mert első baba! :(


2011. okt. 19. 03:54
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha nagyon fáj nézesd meg magad dokival, mert az a biztos,de az első 3 hónapban, sajnos ez együtt jár a terhességgel!Ahogy mondják ez egy más állapot és az egész testednek hozzá kell ehhez szokni.Csak azért lásson orvos, h megnyugodj, minden rendben.Minden jót, boldog babavárást kívánok neked:))!!!
2011. okt. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálja magának a helyet nyúlik a méhed. Nekem is szúrt, görcsölgetett a Magne B 6 segített. 11 hetes vagyok még most is érzem,ahogy helyezkedek, és csinálja a helyet.:)
2011. okt. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Miután kiírtam a kérdést,vettem be egy magne b6-ot,aztán elmentem lefeküdni! Most keltem,és most minden ok,nem fáj! Ma megyek védőnőhöz,majd rá kérdezek hogy mi lehetett a gond,ha továbbra is fájni fog elemgyek dokihoz!

De szerintem fel is hívom majd!

2011. okt. 19. 09:36
 4/5 A kérdező kommentje:

Beszéltem a dokival,azt mondta hogy nem kell megijedni,mert valószínű hogy csak a méhemnél nyúlnak a szalagok!

Úgy hogy megnyugtatott!

Ő is magne b6-ot mondott,meg pihenést! Ha bármi van görcsöl,vérzek azonnal korház!

De ilyen nem lesz! :)

2011. okt. 19. 09:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj! Szerintem nem kell elsietni azt az orvost. Nincs semmi bajod, csak nő a méhed, alakul a tested. Ez végig ilyen. Mindenféle tünetek jelentkeznek, hol szúró, hol nyomó fájdalom. Ezek természetes tünetek. Baj akkor lehetséges, ha nagyon erősen görcsölsz, vagy vérzel. Ezek a vészjelek, amelyekre oda kell figyelni, de majd a védőnő is elmondja ezeket neked. A Magne B6 tényleg jó, és a pihenés.
2011. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!