Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maszturbálás után barnás-sárgá...

Maszturbálás után barnás-sárgás folyás normális? Tapasztalat? 12 hkm első babával. Többi lent.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 23. 09:10
 1/2 A kérdező kommentje:

Maszturbálás után (nem dugtam fel semmit hüvelybe, csak külső ingerlés)- barnás, kissé sárgás folyást más is tapasztalt? Normális vagy akkor most konkrétan el vagyok tiltva az orgazmustól? Férjemmel elővigyázatosságból nem szexelünk, nem orvosi intésre (teljesen egészséges terhességem van, első baba 12.hét vége). A héten másodjára tapasztalom ezt, először azt hittem amiatt van ez a folyás, mert harmadik menzeszem lenne és még emlékszik a szervezetem (ügyelet nem először nyugtatgat ilyen magyarázatokkal még mielőtt berohannék), plusz volt egy kis hasmenésem 2 napig, gondoltam kissé meg lett erőltetve odalent és pont összejöttek a dolgok (és az orgazmus ami akkor is volt). De szinte tuti biztos, hogy az orgazmustól van...álmomban ha elmegyek azzal meg végképp nem tudok mit kezdeni.

Tapasztalatok? :/

2022. ápr. 23. 09:10
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vmi fertozesed van es a bovebb huveyvaladekkel az urul vagy a fene se tudja de sztem mindenkepp menj el vele dokihoz. Ugyeleten meg ugy amugy korhazban lehet elhajtanak ezzel, de maganban en megnezetnem
2022. ápr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!