Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknél az első terhesség...

Akiknél az első terhesség során volt méhnyak rövidülés, a második terhesség hogy alakult?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 23. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt szerettem volna megkérdezni, remélem érkezik válasz. 🙂
2022. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hasonló helyzetben vagy?

Előző terhességednél mikor állapították meg a rövidülést? Mennyi volt?

2022. máj. 14. 14:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Bár nekem az előzőnél rövidülés nem volt,csak nyitva voltam,most viszont a 26.héttől C:2000.Neked ez hogyan alakult kedves kérdező?
2022. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az első terhességnél nekem kb a 30.héten derült ki, hogy megrövidült, kaptam tüdőérlelőt is, aztán végül nem lett rosszabb a helyzet, 39+2 voltam, amikor sürgősségi császárra került a sor, teljesen más okból. Végig zárt volt a méhszáj, rövidülés sem lett rosszabb.

Most még eléggé az elején járok a terhességnek, remélem nem lesz gond most sem 🤞

2022. jún. 22. 14:11
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok, bocsi elfelejtettem visszaírni. Előzőnél nekem 27. héttől volt 2000es értékem. Akkor 36. hétig feküdtem + progeszteront kellett szednem. 39 hetesen indult be a szülés, és kb fél napot vajúdtam akkor.

Most vagyok a 14. héten, és a dokim azt javasolta, már most kezdjek szedni progeszteront, hátha megússzuk. Meglátjuk.

Veletek miújság?

2022. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja meg annyi, hogy igazából valami tölcseéresedés miatt kellett feküdnöm szerintem. Most a pici mellett nehéz lenne azt kivitelezni, remélem meg tudjuk előzni.
2022. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ugyanez volt nálam is az első terhességnél, megrövidült méhnyak, meg minimális tölcsérképződés, az annyit jelent, hogy a belső méhszáj kezdett kinyilni, de kihúztam végig, nem volt gond.

Most a 17.hétben járok, de még nem volt méhszáj vizsgálat 🤷‍♀️ nekem a progeszteront első terhességnél sem mondta a dokim

2022. júl. 13. 15:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem is feküdtél? Szurkolok Nektek is! Majd néha jelentkezz! :)
2022. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem feküdtem, de tudtam sokat pihenni, most viszont nem igazán, emiatt azért aggódom is, dokihoz csak 1 hónap múlva kell mennem.

Szurkolok én is 🤞🤞

2022. júl. 13. 20:07
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 26. héttől meg van rövidülve C:2000 most voltam dokinál C:2100 ra változott az eredményem betöltöttem a 32. hetet,és remélem a legjobbakat talán 6 hét alatt ez nem olyan rossz...Magnerotot szedek 3*2 őt calciumuscot iszok mellé meg femibiont szedek.

Előző várandóságnál a 32.héttől volt az eredményem C:3110 majd a 35.héten C:3111 végül a 38. hétig sikerült kihúznom 100% osan feküdni akkor sem tudtam,mert volt már egy 3 évesem akkor,viszont ott iszonyatosan szenvedtem a székrekedéssel,most ilyen problémám szerencsére nincs én úgy gondolom,hogy az az állandó erőlködés sem tett jót akkor.Kitartást mindenkinek!

2022. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!