Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés vagy beágyazódás?

Vetélés vagy beágyazódás?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 4+2 hetes

De 4-5 napja van mindennap 2x-3x egy kisebb adag barnás rózsaszínes folyásom

Tegnap elkezdtem a progeszteront szedni napi 3x

Van esély arra, hogy megmaradjon a baba?

Nem volt tervezve de nagyon sajnálnám, hogyha elveszíteném.



2021. dec. 30. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

A hcg termelés a beágyazódás után indul meg, mivel már tudsz a terhességről, tehát van pozitív teszted ami a hcg hormont mutatja ki… így nem kell nagy logika hozzá, hogy nyilván nem lehet beágyazódás.

Lehet kezdődő vetélés, vagy progeszteron hiány is, amiért kaptad a gyógyszert. Szedd azt, próbálj sokat pihenni, ennél sajnos többet se te, se semelyik orvos nem tud tenni.

Kívánom a legjobbakat!

2021. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy egy beágyazódás elhúzódna ennyire. Sajnos ilyenkor kétesélyes a dolog, és annál többet, hogy szeded a progeszteront, nem tehetsz. Esély mindig van, pl. én is barnáztam, mellé iszonyúan görcsöltem 4-5 hetesen (volt, hogy aludni se tudtam), de végül minden rendben lett, pedig nagyon féltem. Sose derült ki, mitől volt. Azóta megszületett rendben a kislányom. Nagyon drukkolok.
2021. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az esely megvan persze. Idegorlo par het lesz, de probalj megnyugodni. Nalam is így kezdődött, hala eg nalam progi hiany volt es megusztuk.

Sajnos ezt valahogy ki kell birni.. gobdolkodj pozitívan, foglald le magad. Ez talan segit fejben.

2021. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!