Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok. Baj...

20 hetes kismama vagyok. Baj ha egész nap úgy mozog a picim mint egy kis sajtkukac? Eddig is éreztem minden nap de ma extra!

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is kb. a 20-21 héttől mozog egyre intenzívebben, és amióta ezt elkezdte le sem állt!

Szerintem sose baj, ha sokat mozog. Én olyankor mindig tudom, hogy jól van.

Még most is nagyon aktív, és néha már kellemetlen is, de inkább mozogjon sokat!

37 heteske

2010. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor kösd fel a gatyát! Ilyen lesz a kinti életben is! :)
2010. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ennyit mozog! Nekem is nagyon eleven a babám, néha még aludni sem hagy...pedig így a 34.héten már fájdalmas is a mozgása. Dokimnak mondtam hogy rengeteget mozog, azt mondta hogy az csak jót jelent:-)
2010. szept. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Akkor kösd fel a gatyát! Ilyen lesz a kinti életben is! :)"


Én is csak ezt tudom tanácsolni! :))) Az én kisfiam is örökmozgó volt bent, amióta megszületett azóta rátett egy lapáttal! :) Úgy veszem ki a kiságyból, hogy már jár a lába, és ahogy talajt fog, már startol is! Életveszélyes a kishapsi! :)

2010. szept. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!