Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki tapasztal hasonlót? 32...

Valaki tapasztal hasonlót? 32 hetes kismama vagyok és a fiamnak legkedveltebb szórakozása, ha állok, ülök vagy sétálok, akkor iszonyat erővel kinyomja mindenét.

Figyelt kérdés

Szinte egész nap ezt csinálja,folyton "dolgozik" odabent :)

Sokszor a felállásba,sétálásba és ülésbe is gátol emiatt.

Ugye nem azért csinálja,mert valami baj van?


2011. nov. 11. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugodj meg! Azért csinálja, mert jól érzi magát. Ha anya lazít egy kicsit, akkor ő dolgozik :) én 30+1 hetes vagyok, de már engem sem hagy nyugton. Ráadásul ezek a nyújtózkodásai elég látványosak. Tegnap amíg vártam a dokira, az egyik mamika le sem vette a szemét a pocakomról. A létező összes pózt bemutatta a fiam ami csak létezik. Úgyhogy aggodalomra semmi ok. Amíg így viselkedik, addig minden oké. Az utolsó hétben majd lassít a tempón (általában) a fiam aki most lesz 5 éves, még a születése előtti estén is produkálta magát :)
2011. nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Engem is megijeszt amit néha művel a pocaklakónk. Azt gondoltam ahogy telnek a hetek,kicsit lassul,de nem.Pörög-forog keresztbe van....se állni se ülni se feküdni nem jó.Én ringatni szoktam a hasamban,hogy elpihenjen.egyik lábamról a másikra állva.Szóval kitartás...ahogy telik az idő,egyre nehezebb lesz! :) 35 hetes km.
2011. nov. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 38+4 hetes vagyok és a kislányom is állandoan ezt csinálja tegnap nem tudtam tálalni az ebédet az apjának mert úgy kifeszítette magát hogy le kellett feküdnöm este meg nem tudok elaludni mert hol a lábait feszíti ki oldalt hol a fenekét meg a hátát(olyankor érdekes alakzatokat vesz fel a hasam),amikor meg a fejét feszitgeti akkor úgy érzem kiszakad alul a hasam.

Úgy hogy nyugodj meg nincs semmi baj mi nem tudunk úgy elmenni vásárolni hogy ne akkor kezdjen rá a tornászásra a párom meg csak nevet rajtam hogy állandoan a hasamhoz kapok és felszisszenek.Azt mondta ezt még egy kismamától sem látta,hát ezek szerint a mi kislányunk ilyen eleven. :)

Kellemes babavárást és könnyű szülést.

2011. nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia en is a 32 ik hetben vagyok es hasonlot tapasztalok. Ugyancsak kisfiu es ahogy kinyomja magat az borzasztoan kenyelmetlen es neheziti a jarast ulest felallast ahogy mondtad.

Huzza a borom es kinyomja az odalamat neha remiszto s mar en is kerdezni akartam.

Kitartast.

2011. nov. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!