Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati pyleonok 5,1mm tágassá...

Magzati pyleonok 5,1mm tágasság,illetve kissé echogén belek. Javasolta az orvos a genetikai tanácsadást szerinte nincs komoly elváltozás és a papíron rajta van hogy durva fejlődési rendellenességek nem talat. Valakinél volt ilyen?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 28. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hanyadik heten mérték ezt?

Az én kisfiamnak a 20. héten volt 7 mm mindkét oldalon.

Minden orvos azt mondta, hogy a babák 95 százalékának ez a születésre elmúlik, a maradék meg szépen kinövi, 1000-ből egy gyerek akinek probléma lesz belőle később.

Mi voltunk ez az egy, őt kilenc hetesen meg kellett operálni, de azóta szerencsére minden rendben van vele. Tünetet nem okozott nála, nem volt beteg tőle, csak az ultrahangok folyamatosan azt mutatták a születése után, hogy nőtt a tágulat.

De még egyszer mondom, ne idegeskedj emiatt, rengeteg ilyen vesés gyerek anyukájával beszéltem, magunkon kívül szerintem egy se volt olyan, akinek nem múlt volna szépen el.

2022. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia a 20 héten de azt mondtak ez összébb fog menni mivel nem nagy, kissé echonedens belek miatt aggódók ez társul melle. Már fogamam sincs mi valós mi nem múlt héten szív hibát találtak a magzatnal elkuldtek több helyre kimondott szív ultrahangoshoz is az össze lelet negatív és nem találtak szó fejlődési rendellenességet. Orvost kene váltani? A magán klinikán csak a vese medence tágulatot láttak 4dvel
2022. ápr. 28. 14:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta kiderült a genetika tanácsadó van higy a babanal nem áll fent semmilyen rendellenesség halistennek :)
2022. máj. 17. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!