Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mas is érzett igy? 30.heten...

Mas is érzett igy? 30.heten jarok (kb 2 hete mértük a súlyom akkor volt +10 kilo rajtam) (63 kg voltam kezdesnel).

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen tudom elfogadni a testem, hogy hatalmasak a combjaim, a karom. Rosszul érzem magam a bőrömben, de mellette buntudatom is van emiatt az érzés miatt.
2022. ápr. 28. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Én is pontosan így érzek, nem vagy egyedül. :)
2022. ápr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem beszéld meg magaddal, hogy te mindent megteszel. Hogy most az egészségetek az első, annak kell az előtérben lennie, nem annak, hogy tetszik-e amit a tükörben látsz. Más a prioritás. Tudsz majd dolgozni rajta, ha a gyermekágyból kilábalsz. Nyugtasd meg magad, hogy ez normális, ez vele jár. Mosolyogj a tükörbe és mondd magadnak, hogy igen, ez azért történik, mert egy csodás kisbabát hordok a szívem alatt. És ez nem fog örökké így maradni.
2022. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Kisbabát vársz, 1 éelt fejlődik benned. természetes dolgok amiekt érzel, nem vagy egyedül ezzel.
2022. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező.

Ugyanígy voltam.

Indulás: 60 kg

Szülés előtti nap: 72. Mindenemet óriásinak láttam és kétségbe voltam esve el hogy örökre így fogok kinézni.

A szülés másnapján a kórházban kértem egy mérleget, 65 kg-ot mutatott. Egy héttel azután hogy hazajöttünk a kórházból, már csak 62. A hasam napról napra látványosan húzódott vissza. Most hat hónapos a gyerek, 59 kg vagyok. Senki meg nem mondta volna. Amit magadon látsz, az a víz.

2022. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
19 kg hiztam, sportos izmos 58kg kezdtem, 77 mentem szülni. Azóta sem mertem magam de a hasam tök lapos, annyi h lottyedt, illetve a combom lett szélesebb de nem aggaszt mert amikor vissza jutok edzeni úgyis újra építem a hasizmom és lefaragom a combom, terhessegem előtt fél év alatt 5 cm ment le combbol és 13cm csípőből 🤗
2022. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Ne aggódj, lefog menni, én 57kg kezdtem, most vagyok 72 36 hetesen, mindenkinek ha elmondom csodálkoznak, hogy hol az a plusz 15 kg 😂 én azért látom hol van de nem stresszelek rá, most a baba a fontos, de amikor csak tehetem visszamegyek sportolni és lemegy.
2022. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Több, mint 20 kg-t híztam mindkét terhességem alatt. Mindkétszer 58-59kg-ról indultam.

Az első során nem igazán érdekelt, hogy őszinte legyek, a második alkalommal viszont valamiért folyamatosan azt figyeltem, hogy milyen hatalmas combjaim, hasam stb lett.. féltem, hogy oké, az első után elég gyorsan regenerálódtam, és a régi lettem, viszont nem tudtam, hogy másodjára is működni fog-e, megint szerencsés leszek-e, így állandóan azt néztem mennyit híztam... a vége felé már ott sem érdekelt, úgy voltam vele majd lesz, ami lesz. 🤷🏼‍♀️

Szerencsém volt, a második után 6/7 héttel olyan voltam, mint előtte. De ez csak és kizárólag a genetikának köszönhető esetemben.

2022. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Én is teljesen magam alatt vagyok, mert még csak 24 hetes vagyok, de már +5kg-nál járok, pedig nagyon odafigyelek. :/
2022. ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Ha mindenhol puffadsz, az valószínűleg víz :)

Én azzal segítettem a lelki világomon, hogy elkezdtem extrán odafigyelni az étkezésekre. Mennyiségre és minőségre is. Változó, kinek mi válik be, én elkezdtem írni, mit és mennyit ettem aznap, így el tudtam kerülni a végtelen nasizást pl. Átálltam teljes kiőrlésű pékárúra (javát magam készítem), kerülöm a cukrot, sok rostos magot eszek.

Tök jó az emésztésem és jobban is érzem magam :)

Mellette pedig minden nap sétálok, hetente 2-3x túrázok. Puhos lett a combom meg a fenekem, de sajnos ez van, ha nem tud futni az ember... :D

2022. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Én most a 20. hétben plusz 8 kg-nál járok. Valahogy nem látom soknak, igazi kismama pocakom van.

Szerintem ne stresszelj rá, majd ha nagyobb lesz a kisbabát tudsz jobban odafigyelni erre, addig próbálj ne ezzel törődni. :)

2022. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!