Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha utoljára januárban volt...

Ha utoljára januárban volt menzeszem es most pozitív lett a tesztem, akkor hogyan állapítják meg a magzat korát? A merete alapján?

Figyelt kérdés

Második baba. Csak sejtesem lehet, hogy melyik alkalomból fogant, mert sosem csináltam ovulacios tesztet, illetve nem is menstrualtam az elso varandossagom óta. Tanácstalan vagyok, mikor menjek nogyogyaszhoz, mert nem szeretnem elsietni, nehogy ne legyen még szivhang, viszont tul későn sem szeretnek elmenni.

Valamint ha nem tudjak az utolsó menzeszbol kiszámolni, mert annak dátuma irreleváns, akkor a méretei alapján lövik be a korát es a várható születést?



#nőgyogyasz #Terhesseg megállapítás
2022. máj. 2. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha most lett pozitív én várnék legalább 2, de inkább 3 hetet és úgy mennék orvoshoz. Ott elmondod, ugyan ezeket, és igen a mérete alapján fogják megállapítani a korát.
2022. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meretek alapjan, igen. A 12 hetes genetikai a fix. Ahhoz szamoljak majd a terminust.

Igy, hogy nincs rendes ciklus csak saccra tudod beloni h akkor menj mire szivhang van

2022. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi mindkettotoknek, en is valahogy igy gondoltam!
2022. máj. 2. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly áprilisban jött meg utoljára. De májusban, amikor kimaradt, negatív volt a teszt. Majd kimaradt júniusban is, akkor már pozitív. Így én se tudtam, hány hetes lehettem. Amikor mentem terhesség megállapításra, a doki azt mondta, a méretek alapján 6+2 lehet, kb május végén foganhatott. Majd a 12 hetes ultrahangon csak egy nap eltérést mondtak a dokimhoz képest. (tehát jól tippelt).
2022. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!