Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sokat stresszelek a terhess...

Ha sokat stresszelek a terhesseg alatt , beteg lehet a babam ? Gondolok itt a tartos nagy stresszre , aggodom folyamatosan az egeszsege miatt . Ugy erzem akkor leszek csak nyugodt ha megszuletik es latom hogy , minden rendben van vele .

Figyelt kérdés
Lehet a stressztol mentalis probelmaja ? Gondolok itt az ertelmi fogyatekossagra legfokeppen . Ez miatt felek

2022. máj. 3. 19:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Olvass regényeket, nézz filmet, találj hobbit, valamit mindig csinálj csak ne angyalj feleslegesen.
2022. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%
Babának baja nem lesz, de te idegileg tönkre mész. tereld el, a gondolataidat.
2022. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Gondolj arra,hogy milyen sűrűn orvoshoz kell járni, ultrahangon is nézik legalább 3x,nagyon figyelnek ránk. Terhesgondozóba amikor az orvos kérdez, hogy érezzük magunkat, van e valami tünet, abból ők észre veszik, ha valami lehet.Nyugodtan légy őszinte az orvossal, kérdezz tőle, mert ő tud a legmegnyugtatóbb véleményt ilyen helyzetben.
2022. máj. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Velem a ferjem napi szinten ordított részegen, közben epítkeztünk, és anyosom ks velúnk lakott aki egésznap okoskodott. Konkrétan napszakokat bőgtem végig.


Mind2 gyerekem normális. Persze ehhez kellett az is hogy elvjak ett a baromtól

2022. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel bár én még csak tervezem. De állandóan szorongok.

Aki azt írja később más miatt fogsz szorongani... nekem is jönnek mások ezzel is, én már eldöntöttem, miután majd megszületik, elkezdem a gyógyszert (max tápszert kap majd), de a terhesség alatt megpróbálom kibírni. Végülis az a legfontosabb, egy egészséges alapot adni neki, utána még lehet sok mindenen változtatni.

2022. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tudom tavalyi kérdés. De ha még vagy kérdező, minden rendben ment a terességeddel, babáddal? Okés lett végül minden?

36.hetes terhes vagyok és konkrétan végig stresszeltem a mögöttem álló hónapokat. Hol a baba egészsége miatt, hol családi okok, hol munkahelyi. Minden eredmény midig rendben, de folyton aggódok, nehogy valami baja legyen. Nagyon meg tudom érteni az írásodat.

2023. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!