Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukros vagyok. A...

Terhességi cukros vagyok. A mai napon rendesen betartott diéta melett is 8volt folyamatosan a cukrom. Ez lehetséges hogy vannak napok amikor egyszerűen csak rosszak az értékek? Már arra is gondoltam hogy új cukormerot veszek. 35.hetes kismama

Figyelt kérdés
2022. febr. 22. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Ha rendesen tartod a diétát, nem csak az, nem bakizol bele, érted a diéta lényegét akkor nem, ilyen nincs. Beszélj a belgyógyásszal (diabetológussal) aki kezel.
2022. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
De van. A stressz is felviheti a cukrot. Sőt a GDM általában a 36. hétig folyamatosan romlik, utána javul. Azért keresd meg az orvost. De egy nap így nem tragédia.
2022. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Ha így marad, akkor kevés a diéta, inzulin kell.
2022. febr. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De van!! 35 hetes a kérdező és bizony ebben az időszakban sajnos romlanak átlagosan az értékek, hiába a megfelelő diéta.

Ha többször van ilyen jelezd a diabetológusodnál, az utlsó pár hétre valószínűleg inzulinra lesz szükséged.

2022. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!