Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok,szüleim...

26 hetes terhes vagyok,szüleim nem tudják,hogy mondjam el nekik?

Figyelt kérdés

26 hetes terhes vagyok.

Párommal két éve vagyunk együtt,nem érezzük korainak,viszont nem tervezett baba volt.

Abortusz szóba sem jöhetett,mindenképp meg akartuk tartani.

Viszont az elején gondok akadtak és nem tudtuk pontosan,hogy baba lesz-e.

Egyéb okok miatt nem tudtam menni dokihoz(magánügy)illetve a terhességi teszt is negatívat mutatott,illetve véreztem is 2-szer ráadásul akkor amikor meg kellett volna jönnie.

A lényeg az,hogy a szüleim nem tudják még,együtt akarjuk elmondani nekik a párommal viszont ő kb egészhéten nincs itthon,mert dolgozik.

Mielőtt bárki megjegyezné,már voltam dokinál is,védőnőnél is és minden vizsgálat megvan ami kell és minden oké a picivel.

Csak egyszerűen lövésünk sincsen,hogy mondjuk el nekik ennyi idő után…valakinek ötlet?Nem kérek szidkozódást,nem tudjátok az egészet,így ne ítélkezzetek kérlek.


2022. máj. 4. 20:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
Hány évesek vagytok? Dolgoztok? Kapni fogsz csedet/gyedet? Azért elég hihetetlen, hogy nem vesznek észre egy 26 hetes terhességet. Nekem is kis hasam volt, másé félidősen nagyobb volt, mint nekem a végén, de 26 hetesen már jócskán látszott.
2022. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%

együtt élnek és nem vették észre?! a 26. héten? hát vagy vakok vagy a kérdező egy bálna.


vagy kamu. szerintem inkább kamu.

2022. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%
Vagy simán észrevették és azt várják, hogy a kérdező ugyan mikor jelenti be 🤣
2022. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
62%
Es akkor meg nincs is semmi cucca a gyereknek? Lassan ideje lenne vasarolgatni is neki amugy...
2022. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%
...és a védőnőnek nem tűnt fel mindez a környezettanulmány során? :)
2022. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%
Én bálna vagyok, de az én pocakom már 20. héttől kerekedet.
2022. máj. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
12%
Mondd azt, hogy neked is csak most tűnt fel, mert volt menstruációd. A többi katyvaszt nem kell nekik tudni, csak felesleges sértődés lenne belőle.
2022. máj. 5. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
59%
15-ös, vészhelyzet van a vírus miatt, nem kötelező így kijönni házhoz a védőnőnek, hozzánk se jött
2022. máj. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
66%
18. veszélyhelyzet… és nálunk se volt. amúgy a legtöbb helyen előtte se nagyon mentek ki.
2022. máj. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
77%
#15 vagy a szülőknek,hogy minek jött egy védőnő😀
2022. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!