Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen ez normális lehet?

38 hetesen ez normális lehet?

Figyelt kérdés

38 hetes terhes vagyok :) kicsi fiúval áldott meg az Úr.

35 hetesen voltam utoljára vizsgálaton, mindent rendben volt.

Fel irt valamit a gyomor savamra. Említette, hogy túl jól megy minden, nem fordult meg a baba és ducika 2,800 majdnem 900 volt.


Kb jövő héten ismét egy utolsó úgymond privát vizsgálatom, azután azt mondta, ha nem fordul meg vagy nem állok készen a szülésre akkor muszáj az operáció.


Nos, én elfogadtam a döntést! Mind1 operáció vagy nem!

De jövő hétig van még sok, ezért kérem a ti segítségeteket lehet, hogy ti már tapasztalhatók.


Néha iszonyatosan fáj a hasam, amikor mocorog és nyújtódzkodik a pici. Megvan a napi mozgása, de fájdalmasak. A hátam fáj, ledőlni alig tudok.

Van amikor olyan cirkuszt csap a hasamban, hogy még az sem nyugtatja meg ha simizem a hasam vagy beszélek hozzá.


Esküszöm annyira várom, hogy a karjaimban tartsam és lássam mindennap a picit.

A dolgaim és az ő dolgai bekészítve már csak a jel kell :)



2022. máj. 5. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De mi a kérdés? Mi lehet-e normális???
2022. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A fájásokra értettem!

Nagyon fáj a hasam néha egyből benyilal a fájdalom. A baba mozgások egyre intenzívebbek és fájdalmasabbak.

2022. máj. 5. 12:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Nagy már, nagyokat mozdul, nem egy leányálom az utolsó néhány hét. Nem véletlenül szokta ilyenkor már minden kismama várni, hogy megszülessen végre a baba.
2022. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az teljesen normális. Én is 38 hetes vagyok, konkrétan amikor a fejét helyezgeti, olyan érzés, mintha egy bottal szurkálná a méhszájamat. Mondtam is a dokinak, hogy nem tudom honnan szerzett botot, aztán nevetett, hogy sajnos ez ilyen, majd elmúlik. :D

A másik kritikus rész, amikor fent betámaszt a lábával, és közben a fejét tolja lefelé. Kb.mintha szét akarna szakadni a hasam. De már nem sok van hátra. Kitartást neked is!

2022. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ohh tényleg nem sok van hátra.

Kicsit megnyugodtam, mások ezek a fájások azért is furcsálltam az egészet.

2022. máj. 5. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális, nekem is nagyon fájt.

Sőt nekem már korábban is, mint neked, mert ő nagyon hamar befordult, és amikor a fejét mocorgatta, azt hittem egyből ki is jön a kijáraton XD

2022. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

XD

Örülök, hogy nem csak én vagyok ezzel egyedül, de annak méginkább, hogy mozog, mégha fáj is.

Anyósom is mondta, örülj, hogy mozog, az én lányom nem mozgott majdnem semmit és nézd mi lett belole( betegeskedik a lány)

2022. máj. 5. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!