Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 18 hetesen...

Normális, hogy 18 hetesen csak ekkora a hasam? (Képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 hetes vagyok és alig nő a hasam. Reggelre szinte észre sem lehet venni, de délutánra sem nagy. Szinte mindenkinek nagyobb, akivel találkoztam és ilyen idős terhes. Nekik már bármilyen ruhában vannak meg lehet mondani, hogy terhesek. Amúgy 163 cm és 60kg körül lettem terhes most vagyok 62 kg körül. Utoljára a 13. héten volt ultrahang és csak a 22. héten lesz (külföld). A mozgást néha érzem, ezek a kis rezgések napi párszor. Csütörtökön nézték a szívhangot, rendben volt és otthon én is megtalálom a szívhang hallgatóval. Kicsit aggódom. Köszi előre is!


[link]



2022. máj. 3. 14:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
normàlis. nekem 25 hetesen volt kb ekkora
2022. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
25%
Tenyleg eleg pici de hat van ilyen.
2022. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen független a has méretétől az, hogy odabent jól van e a kicsi
2022. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Én is sokszor hasonlítgattam az enyémet más kismamákéhoz, de felesleges. Nem vagyunk egyformák. Rólam még sokan most sem hiszik el, hogy 36 hetes vagyok, mert másnak 26 hetesen ekkora. A terhesgondozóban is mindenkinek jó nagy hasa van, nekem meg sem közelíti, és basszus egy csomó minden így is nehezen megy. Már nehezen hajolok, nehezen fordulok az ágyban, szóval már nem is annyira irigylem másoktól a nagy pocakot. 😅😊
2022. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Az enyém is hasonló volt. Szülés előtt is csodálkozott mindenki, hogy milyen pici. Ennek ellenére 3 kg feletti gyermeket szültem.
2022. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Első baba és előtte missed abom volt. Igaz, az nagyon korán, a 8. héten derült ki. De sajnos nem tud nem eszembe jutni. Ilyen idős terhesen is előfordul, hogy minden jel nèlkül van gond?
2022. máj. 3. 14:33
 7/33 anonim ***** válasza:
26%

nincs véletlenül hátrahajló méhed? az enyém az, nekem a doki pl. ezzel is magyarázta.


#1

2022. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
7, erről nem mondott semmit 😕. Ilyeneket mondanak, hogy első terhesség később látszik.. Csak olyan furcsán érzem magam mindig a többi kismama között. Biztos túlaggódom.
2022. máj. 3. 14:36
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

6. ha hallod a szívhangot nagy baj nem lehet. ☺️

lazíts, mert messze még a vége és felesleges is kiidegelni magad.

2022. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mar nem magyon tortenik olyan h minden jel nelkul elvetelsz
2022. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!