Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első baba...? Folytatás ...

Aliz55 kérdése:

Első baba...? Folytatás ⬇️⬇️⬇️

Figyelt kérdés
Sziasztok érdeklődni szeretnék hogy tudtok nekem abban segíteni hogy április 1-től április 4ig volt még a menstruációm. Utánna semmi bajom nem volt. Április 13.an este éreztem hogy nagyon görcsöl szúr a hasam alja és egy kis körömnyi vér volt semmi más azóta fájt a mellem, annyit ettem mindt soha, hánytam egyszer, hőemelkedésem egyszer volt, április 24.en csi álltam 3 db terhességi tesztet pozitív lett mindt a három (Gabrielt)utanna hasmenésem volt nem tudom h ez jó d vagy sem.. Először világos barna és utánna kettő napig zöld... :/ csináltam egy tesztem egy másik fajtát megint 27.en az is pozitív lett.. Most mart semmi bajom nincs nem érzem magam rosszul semmi nincsennek rosszul léttek nem tudom h jó ez e!? És most 28.a van a hasam kicsikét csur néha érzem. Május 26.ára kaptam idő pontot a nőgyógyászatra de nem látott semmit azt mondta hogy a nyálkahártyám meg van duzzad a ez terhesség is lehet.. Laboratóriumba el küldött ott is pozitív terhessegi teszt lett azt mondta a nőgyógyász hogy 100% h terhes vagyok.. Csak nem látott semmit... Majd május 9.en kell vissza mennem hát ha lát valamit... Valaki valami pozitív?? KB hány hetes lehetek? És az bajj h nem látott semmit?NINCS SEMMI TUNETEM AZON KÍVÜL HOGY NÉHA HÁNYINGEREM VAN NÉHA ANYIT ESZEK HOGY CSAK NAH!? OLYAN ÉRZÉSEM VAN HOGY MIND HA MEG JONNE DE NEM Köszönöm a válaszokat.....!!! ELSŐ BABA LENNE…!!!!!

2022. máj. 7. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A terhességet az utolsó menstruációtól számolják. 5 hetes vagy, túl korán mentél orvoshoz.
2022. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Istenem, ezt az "írást" még olvasni is szörnyű...

Egyébként az interneten szabad ám magadtól is tájékozódni a dolgokról, és akkor sok kérdést már fel sem kell tenni a gyakorin.

Nézd csak, itt egy egész jó kis összefoglaló: [link]

2022. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek 2es,tömény zagyva az egész.
2022. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Atyaisten…neked először nyelvtan órán kellett volna részt venned, otthon meg szorgalmasan tanulni és utána nekiállni szexelni.
2022. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

5 hetes..

De lehet kevesebb ha később fogant..

Hány naposak a ciklusaid?


Nagyon korán mentél

2022. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!