Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez milyen Démonok között...

Ez milyen Démonok között folytatás lenne?

Figyelt kérdés
Annabelle átállhatna a jó oldalra és megnézhetnénk Annabelle és Valak összecsapását, aminek a végén Annabelle győzne és elnyerné a lelki békét.

2019. jan. 24. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2019. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem nem lenne jó ha egy új démonok között filmben Annabelle át állna a jó oldalra (nem rosszból írom). Bár Annabelle és Valak egy filmben biztos hogy rám hozná a frászt. (Amúgy idén lessz a mozikban az Annabelle 3)
2019. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De kedves tőled hogy...medveled Annabelle-t?

Én nem néztem horror filmet,soha ,de Annabelle-t már láttam

Üdv.:Boda Annabella

2019. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Leülnének egy sör mellé, és Valak azt mondaná Annabelle-nek:


"Ne legyél már ilyen rútpofájú, mert miattad beszélnek hülyeséget rólam. Hagy abba, az égőzést :)"


Mire Annabelle


"Mert ha nem...?"


Valak válasza.


" Mert ha nem, megfelezem a kis műanyag popódat, egy lóf..al, utána pedig kiváglak az űrbe."


Annabelle válasza


"Persze.."


Vágás. A következő kép, hogy Annabelle az ürben repül, hitetlenkedő arckifelyezéssel, és felezett popóval.


Persze csak a te téves képzeted szerint, mert Annabelle is Démon volt, nem pedig egy emberi szellem, aki itt ragadt. Legalábbis, a film készítőinek koncepciója szerint.

2019. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Aztaaa.., ez de baki. Természetesen "arckifejezéssel"
2019. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valak "meghalt" elpusztult a démonok között 2ben
2019. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!