Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a baba is érzi...

Mit gondoltok a baba is érzi azt, hogy nekem fájdalmaim vannak és rosszul érzem magam? 34 hetes vagyok!

Figyelt kérdés

2022. máj. 7. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Ezen ne gondolkodj! Terhesnek lenni nem feltétlenül áldott állapot, főleg az elején, végén, a babákat ez nem viseli meg különösebben, ahhoz már nagyon szélsőséges állapot kell.
2022. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Igen. De attól függ mi a baj. Nekem pl. az állandó brutál fejfájásra azt mondta a doki inkább vegyek be egy fájdalomcsillapítót, minthogy szenvedjek, mert az a babának sem tesz jót.

Sőt a múltkor ctg-n nem szóltam, hogy nem tudok félig ülő pozícióban sem megmaradni. Nyom a baba valami eret, nem érzem jól magam. Levert a víz, amikor legközelebb arra járt, szóltam neki, hogy el akarok fordulni, mert így nem jó. Segített, közben megnézte az eredményt, 170 felett volt végig a baba szívfrekvenciája is, szóval ő sem érezte jól magát. Amint nekem okés volt minden, úgy ő is jó eredményt produkált.

De nyilván azért ez nem igaz minden szitura. :)

2022. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Nem érzi, csak azt, amit kettes írt, ha kényelmetlenül fekszel. De azt, hogy fáj valamid azt ő egyáltalán nem érzi. Hogyan is érezhetné, ő egy másik ember.
2022. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalom okozta stresszhormonokat tudtommal érzi, vagyis átjutnak a méhlepényen.
2022. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!