Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhességnél mennyi...

30 hetes terhességnél mennyi a normális magzatmozgás?

Figyelt kérdés

Sziasztok 30 hetes terhes vagyok és az elmúlt 2 napban fele annyit mozgott a babám amennyit szokott. Van amikor több órán keresztül nincs semmi. Napi minimum 8 de annál inkább több mogást érzek. Nagyon aggódóm, mert úgy tudom több mozgásnak kéne lennie! Éjszaka, meg akkorát rugott, hogy hihetetlen.

Köszi a válaszokat


2010. szept. 17. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, sem az elsőnél, sem a másodiknál nem számolgattam. Van hogy órákig semmi, utána meg hullámzik, bokszol párat. Én nem pörgök ezen ,az tuti. :-)

A kevés mozgás lehet a frontoktól is.

2010. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 30 hetesen egyre kevesebbet kezdett mozogni, mert már nem nagyon volt helye.
2010. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem esős időben lelassul a baba. Sokkal kevesebbet mozog olyankor, de a lényeg, hogy mozog. Igazából egy-két nap még nem baj, nekem volt, hogy pár napig nem igazán ficánkolt, aztán utána meg úgy rákezdett, hogy egész nap csak verte az oldalam. :)
2010. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám folyamatosan és megállás nélkül mozog általában, szinte 5 percre se áll meg (kivéve éjjel). Kb. két napja tizedannyit sem mocorog. De már megszoktam, hogy ha időváltozás van, akkor ez történik!
2010. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!