Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki sokat hányt terhessége...

Aki sokat hányt terhessége elején? Lett belőle vmi gond?

Figyelt kérdés
9 hetes vagyok elég sokat hányok van hogy csak reggelente de van hogy egész nap!Volt igy más is?És lett vmi gond belőle?
2010. szept. 17. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szia, a barátnőm végighányta az első 3 hónapot, meg még utána is volt hogy kellet tneki, de nem lett semmi baja a babának.
2010. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lett semmi gond
2010. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha jut elég folyadék a szervezetedbe (ami nem jön vissza), akkor valószínűleg csak súlyvesztés lesz pár kiló, amit aztán később visszahízol. Ha viszont szó szerint minden kijön, akkor előbb utóbb kórház és infúzió.

De ennek megítélése az orvosod feladata.

Próbálj egész nap iszogatni-eszegetni úgy, hogy csak kortyonként és falatonként, közben tarts néhány perc szünetet, így nagyobb az esély, hogy bent marad.


Fel a fejjel, ha szerencséd van, két-három hét múlva ennek vége lesz, és kezdődik a "kívánós korszak".


Minden jót!

2010. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3. vagyok még:

természetesen a baba a legjobban érzi magát, szóval miatta ne aggódj, "csak" Te vagy pocsékul...

2010. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az első 4 hónapot végig hánytam... Szerintem egy reggelem nem telt el úgy, hogy ne hánytam volna... majd amíg nem reggeliztem (főként azt amit kívántam) vagy hánytam, vagy ha már előtte produkáltam valamit, csak öklendeztem. Borzasztóan rossz volt, szinte rutinná vált, de hálistennek elmúlt, azóta 1x sem fordult elő, hogy hányjak. Gond sem lett belőle, mert voltaképp étvágyam az volt, tehát mindig pótoltam rendesen a kihányt ételt. Ne aggódj, valószínüleg el fog múlni, általában a 3. hónap végére teljesen, nekem a 4. hónapig kitolódott.


Ne aggódj emiatt, igyál rengeteget és egyél rendesen!


Kellemes babavárást!


33 hetes kismama

2010. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

13:41-es kommentelő vagyok


még annyit, hogy reggelente ha az ágyad mellett tartasz egy kis kekszet, meg gyümölcslevet, az sokat tud segíteni a hányingeren. Egyél meg 1-2 db kekszet, igyál gyümilevet feküdj még egy kicsit és utána kezdheted a napod remélhetőleg enyhébb hányingerrel.

2010. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sokat fogytam ,bár súlyfelesleggel lettem babás. 6 hónapnyi hányás, - 12 kg, a dokim mondta, hogy még 1 kg fogyás és befektet kórházba, Szerencsére nem került rá sor. A babának nem lett semmi baja. Ja, és én egész nap hánytam, nem volt szünet, nem olt olyan, hogy csak reggel hánytam volna.
2010. szept. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket....hát remélem elmúlik mostmár....ezt a kekszes dolgot próbáltam 2-3 napig jó is volt aztán kezdődött előről.....inni pedig próbálok sokat....mindenkinek jó babavárást és jó egészséget kivánok
2010. szept. 17. 13:58
 9/13 anonim ***** válasza:

Amikor bent feküdtem a kórházba,volt egy kismama bent,akit kiszáradással hoztak be mert sokat hányt.Infúzióra kötötték.Szegény még bent is hányt.

Én is így voltam a 15. hétig,reggel este,bármitől menetrendszerűen jött,akkor is ha nem ettem semmit.Semmi sem segített,se az ágyban rágcsálás reggel,sem gyömbér,se b6 vitamin.Volt h nagyon megkívántam vmit pl. savanyú kápit,v cseresznyét,és 5 perc múlva már jött is ki.a 15. hét után elmúlt.Ill. egyszer volt a cukorterhelésnél h megittam a cukros vizet,és utána anyukámmal átmentünk "plázázni" és nagyon rosszul lettem,telehánytam a pláza közepén egy cserepes virágot:-s...Szerencsére megértőek voltak.

2010. szept. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó sok "bent"-et sikerült írnom:)
2010. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!