Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a terhessége alatt...

Niktoon kérdése:

Akinek a terhessége alatt enyhe balesete, elesése volt, lett baja a babának?

Figyelt kérdés
33 hetes terhes vagyok, és múlt héten véletlenül elestem és pont seggre ültem. Elég jól megéreztem kicsit fájt is, és este befeszült rendesen a hasam. De vérzés vagy ilyesmi semmi nem volt, csak aggódok, hogy nem-e lesz baja a babónak. Egyébként nagyon mozgékony baba, az elesés óta is.
2011. nov. 5. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Télen 36 hetesen estem el, féloldalasan, picit beütöttem a hasam is. Épp az orvostól mentem haza, sírva mentem vissza. Megvizsgált, semmi gond nem lett végül. Ma munkanap van, hívd fel a dokidat hogy megnyugodj.
2011. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem is enyhe balesetem volt. Eltört a combcsontom, műteni is kellett. De a baba teljesen jól van, pedig biztos voltam benne, hogy baj lesz, előtte volt már egy vetélésem.

21 hkm

2011. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 37 hetesen estem egy tök nagyot a konyhában, azt hittem ott szülök meg. Percekig fogtam a hasam, hogy érzem-e mozogni a babát. De szerencsére ő tök jól volt, nem is akart kibújni, csak a 41. héten...

Ha fáj valamid, akkor keress fel egy dokit, de többségében a babák biztonságban vannak odabent egy jól "megtervezett" burokban.

2011. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Snapette ***** válasza:
Az emeletről lefele jövet elvétettem egy lépcsőt, mivel már nem láttam a lábam elé, és álmos is voltam. Vagy három lépcsőfokot jöttem le fenéken, és nem lett semmi baja a babának. Azt hiszem, inkább az ijedségemtől mozdult be hirtelen, az azonnali adrenalinfröccstől, nem magától az eséstől. Harmincvalahány hetes voltam.
2011. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Snapette ***** válasza:
Elfelejtettem hozzátenni, hogy mára már hat hónapos, még egy nappal tovább is maradt bent, és semmi baja az égvilágon.
2011. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, most megnyugodtam nagyjából :)
2011. nov. 6. 15:38
 7/7 Atroposz ***** válasza:
Egy pár napja beleestem az emésztő lyukba az volt a szerencse hogy majdnem tele volt levéllel és kitudtam mászni a combomat nagyon beütöttem én is nagyon féltem amikor kimásztam 5 percig csak feküdtem a földön.23 hkm.
2011. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!