Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az ideális korkulonbseg...

Mennyi az ideális korkulonbseg babák között? 1 év után egészséges újra gyereket vállalni szülés után?

Figyelt kérdés
2022. máj. 9. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Kismillió kérdés volt már erről, olvass vissza.
2022. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az teljesen jo, ha kis korkülönbséget szeretnel. Mi ugy szerettuk volna 😊de nem azt dobta a gép
2022. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Az az ideális amit a ti családotok ideálisnak tart. Én pl. biztosan nem akarnék kis korkülönbséget, más meg esküszik rá. A who ajánlása egyébként - az anya egészségét figyelembe véve - 24 hónap. Nyilván lehet ennél korábban is, ez csaj ajánlás.
2022. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Én még nem jöttem rá erre a kérdésre, hogy mi a jó.


Én és a testvérem közt csak 2 év van, de sose voltunk jó tesók.


Akiket közelebb látok ott is kisebb-nagyobb a korkulonbseg, de ott se igazán jó testvérek.


Van azért 1-2 kivétel is.


Aztán állítólag az se jó, ha a nagyobb pl megy oviba mikor a kisebb megszuletik. Ha meg 7 évnél nagyobb a különbség az olyan mintha 2 egykéd lenne.


Amúgy 1 év után, ha nincs különösebb panasz(vagy nem császároztak) el lehet kezdeni probalkozni a tesoval.

2022. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Minel kisebb a korkulonbseg az elejen annal nehezebb lesz, viszot kb a kicsi 1,5 eves koratol elkezdenek osszenoni, onnantol mar konnyebb.

Minel nagyobb a korkulonbseg, az elejen annal konnyebb, viszint kesobb nem biztis, hogy ez a felallas jobb

2022. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Sziasztok..

Szerintem mindenki másra esküszik.. de én nem szerettem volna 1-2 év kor különbséget

Van 2 lányunk

14-10 éves és úton a 3.baba..

Nálunk így alakult de nem bánom ..és nem nem azért mert becsúszott a baba hanem most álltunk rá készen a 3.babára

A

2022. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

4#


Szerintem ez azért igencsak neveltetés kérdése is, ott biztosan jó testvérek lesznek nagyobb korkülönbség mellett is ahol a nagytesó szeretett volna is testvért..

Nővérem és köztem 9 év van. Nagyon jó testvérek vagyunk. Minket úgy neveltek, hogy mindig ott legyünk egymásnak.


Nekem az első és második gyermekem között 3 év, és a második és a harmadik gyermekem között is 3 év van. Imádják egymást.

2022. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az ideális. Amúgy az egy évet mindenképpen érdemes megvárni, ha kis korkülönbséget szeretnétek. A nagyobbik gyerekem 14 hónapos volt, amikor terhes lettem. Nekem a 2 év túl kicsi, nagyon nehéz volt, de így jött ki. Számomra ez nem ideális, hanem inkább minimum 3-4 év lett volna jó, de vkinek meg így jó.
2022. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

Minden gyereknek , szülőnek, családnak más az ideàlis..



Nekem a dokim azt mondta minimum 6 hónapot regenerálódjak, töltsem vissza a vitaminraktáraimat...


1,5 év van köztük..


( nincs csokunk, és a babaváró sem lêtezett, amikor megfogant a kisebbik)

2022. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%
Mindenki azt irja, h MINDENKINEK MAS AZ IDEALIS... Erre magunkbol kiindulva leirom a velemenyem, es le vagyok pontozva
2022. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!